رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تمام محورهای اصلی لرستان باز است/ استقرار ۲۵۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌های روستایی - نمایش محتوای خبر

 

 

تمام محورهای اصلی لرستان باز است/ استقرار ۲۵۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌های روستایی

تمام محورهای اصلی لرستان باز است/ استقرار ۲۵۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌های روستایی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان بابیان اینکه تمام محورهای اصلی و شریانی استان لرستان باز است، گفت: ۲۵۰ اکیپ راهداری برای بازگشایی راه‌های روستایی مسدود شده فعال است.

علی زندی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  خرم‌آباد اظهار داشت: در حال حاضر تمام محورهای اصلی و شریانی استان لرستان باز است و تنها برخی محورهای روستایی استان مسدود است که نیروهای راهداری مستقر و در حال بازگشایی هستند.

وی بابیان اینکه 250 اکیپ راهداری در 2 روز اخیر و امروز در سطح استان فعال است افزود: اکثر محورهای روستایی شهرستان سلسله و دلفان مسدود است که اکیپ‌های راهداری با تمام توان در حال بازگشایی راه‌های مسدود شده هستند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان عنوان کرد: تمامی اکیپ‌های راهداری استان در راهدارخانه‌ها مستقر هستند و آمادگی کامل دارند که در صورت بارندگی  اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه روز گذشته 158 هزار و 66 وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان لرستان تردد داشت تصریح کرد: بیشترین ترددها در محورهای خرم‌آباد- سه‌راهی چالانچولان باهشت هزار و 668 وسیله نقلیه، سه‌راهی چالانچولان بروجرد-خرم‌آباد با 78 هزار و 100 وسیله نقلیه و سه‌راهی چالانچولان(بروجرد) با شش هزار و 789 وسیله نقلیه بوده است.

زندی فر بابیان اینکه متوسط سرعت وسایل نقلیه 64 کیلومتر بر ساعت بوده است گفت: ساعات اوج تردد 15 الی16 عصر بوده که سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد ثبت‌شده 27درصد بوده است.

وی اظهار داشت: بیشترین میانگین سرعت در محور آزادراه پل زال(قلعه نصیر )-خرم‌آباد(داد آباد) با 86 کیلومتر بر ساعت بوده است.