جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در لرستان اندیشیده شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در لرستان اندیشیده شده است

تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در لرستان اندیشیده شده است

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در لرستان اندیشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار محمد قنبری عصر روز شنبه در حاشیه برگزاری همایش سه روزه استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس استان اظهار داشت: هیچ‌گونه مشکلی در رابطه با برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در استان وجود ندارد و پلیس همپای مردم در این راهپیمایی در کنار مردم حضور می‌یابد و مشکلی در تامین امنیت راهپیمایی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون شاهد وضعیت بسیار مطلوبی در سطح کشور بوده‌ایم و جرایم کاهش پیدا کرده و استان لرستان نیز در زمینه امنیت و وقوع جرایم به رتبه نوزدهم کشور صعود کرده است که امیدواریم بتوانیم با فعالیت بیشتر این جایگاه را نیز بهبود دهیم و فضای امن‌تر و مطمئن‌تری به وجود بیاوریم.

قنبری اضافه کرد: تمهیدات ویژه‌ای برای برقراری امنیت تا پایان سال در نظر گرفته شده که طی دو مرحله که مرحله اول تا پایان بهمن و مرحله دوم از اول تا پایان اسفند است، انجام می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول 10 درصد نیرو به کلانتری‌ها تزریق شده و در مرحله دوم نیز از اول اسفند نیروهای بیشتری تزریق می‌کنیم، ضمن اینکه صنوف مهم، معابر و خیابان‌ها را برای هرگونه جرم خشن و سارقان اجتماعی ناامن می‌کنیم.

فرمانده انتظامی لرستان در پایان یادآور شد: تمام تلاش ما این است تا با برنامه‌های که در نظر گرفته شده، امنیت را به بهترین نحو برای مردم برقرار کنیم.