جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

تهیه مستند مصاحبه با خانواده‌های شهدای قرآنی لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه مستند مصاحبه با خانواده‌های شهدای قرآنی لرستان

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، یدالله دل‌آرام در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای قرآنی استان اظهار کرد: طراحی کارت دعوت و پوستر برگزاری یادواره شهدای قرآنی لرستان توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری یادواره‌های شهدای قرآنی به‌صورت سالانه، ادامه داد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان صحنه‌آرایی و طراحی دکور سالن برگزاری یادواره شهدا و همچنین تهیه مستند مصاحبه با خانواده‌های شهدای قرآنی را انجام خواهد داد.

همچنین محسن یوسفوند، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان در این جلسه گفت: برگزاری یادواره شهدای قرآنی نسبت به سایر یادواره‌ها از معنویت خاصی برخوردار است، چون نور قرآن و نام شهید در این مراسم زینت‌بخش خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه باید یک معیار و حساسیت ویژه‌ای برای شناسایی شهدای قرآنی باشد، ادامه داد: باید نسبت به پیدا کردن شهدای قرآنی تلاش بسیاری را انجام داد و آموزش و پرورش لرستان با وجود محدودیت‌های مالی در برگزاری یادواره شهدای قرآنی مشارکت ویژه خواهد داشت.

یوسفوند با بیان اینکه در پوستر و بنر یادواره شهدای قرآنی لرستان آرم ادارات و نهادها طراحی خواهد شد، بیان کرد: پیشنهاد می‌شود که هزینه برگزاری این یادواره به‌صورت سرجمع برآورد و این هزینه بین ادارات تقسیم شود.