رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

توان موشکی سپاه خواب را از چشمان صهیونیست‌ها ربوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

توان موشکی سپاه خواب را از چشمان صهیونیست‌ها ربوده است

توان موشکی سپاه خواب را از چشمان صهیونیست‌ها ربوده است

ائمه جمعه شهرستان‌های استان لرستان تأکید کردند: رزمایش موشکی اقتدار ولایت توانمندی بالا و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را نشان داده و خواب راحت را از چشمان صهیونیست‌ها ربوده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان لرستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی امام‌جمعه بروجرد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به برگزاری رزمایش موشکی اقتدار ولایت در هفته گذشته اظهار داشت: برگزاری رزمایش موشکی اقتدار ولایت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با شلیک موشک‌های قدر و قیام پیام اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دنیا مخابره کرد.

وی افزود: برگزاری این رزمایش توانمندی بالا و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را نشان داده و به دشمنان ایران اسلامی این پیام را داد که در صورت حماقت درسی فراموش‌نشدنی به آن‌ها داده خواهد شد و آن‌ها را از اقدام تجاوزکارانه خود برای همیشه پشیمان خواهد کرد.

خطیب نماز جمعه بروجرد بیان کرد: نیروهای قدرتمند مسلح جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مقابله با هر تهدیدی علیه انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور در آمادگی کامل به سر برده و امروز توان بالای موشکی سپاه خواب راحت را از چشمان صهیونیست‌ها و مزدوران آن‌ها در منطقه ربوده و آن‌ها را در ترس و وحشت قرار داده است.

وی با بیان اینکه این رزمایش با مختصات خاص و ویژگی‌های متفاوت از رزمایش‌های گذشته برگزار شد، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های بارز برگزاری این رزمایش برگزاری آن در فضای پسابرجام است به‌گونه‌ای که دشمنان تصور می‌کردند با محدود کردن فعالیت‌های هسته‌ای ایران می‌توانند قدرت و توان کشور درزمینه موشکی را نیز محدود کنند اما این رزمایش نشان داد جمهوری اسلامی ایران بر سر توانمندی‌های خود با هیچ کشوری معامله نکرده و از تهدیدهای دشمن تأثیری نمی‌پذیرد.

ترابی با اشاره به دیگر ویژگی برگزاری این رزمایش گسترده عنوان کرد: شلیک این موشک از سکوهای زیرزمینی بود که در پهنه جغرافیایی ایران گسترش دارد آنچه دشمنان را بیش از همه می‌ترساند این است که تأسیسات پرتاب موشک بالستیک ایران آسیب‌ناپذیر شده و این رزمایش نشان از توانمندی‌های بالای ایران در حفاظت از این تأسیسات دارد.

وی با اشاره به درگذشت عالم مجاهد و ربانی حضرت آیت‌الله واعظ طبسی در هفته گذشته خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی سال مردم قدرشناس خراسان با مجاهدی نستوه، عالمی فرزانه و خدمتگزاری سخت‌کوش که 37 سال افتخار خادمی و خدمتگزاری آستان قدس رضوی را داشته، وداع کردند.

امام‌جمعه بروجرد افزود: رهبر حکیم فرزانه انقلاب اسلامی به‌ پاس این خدمات و سال‌ها مجاهدت از او به‌ عنوان برادری هم‌دل و هم‌زبان برای خود و مریدی صدیق برای امام خمینی(ره) و خدمتگزاری پایدار و سخت‌کوش برای انقلاب یادکرده و به‌ رسم این برادری در مراسم تشییع پیکر وی حضور یافته و بر پیکر وی اقامه نماز کردند.

وی به فرارسیدن 22اسفندماه سالروز تأسیس نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران، عنوان کرد: اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اقتدار همه‌جانبه برخوردار است و در عرصه جهانی حرفی برای گفتن دارد این عزت و اقتدار مرهون جان‌فشانی شهدا و صبر خانواده‌های آن‌ها است.

امام جمعه الیگودرز: حضرت زهرا(س) الگویی کامل برای زنان جامعه است

حجت الاسلام علی محمد ارزنده امام جمعه الیگودرز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه الیگودرز ضمن تسلیت ایام افزود: امسال ایام فاطمیه با روز شهدا متقارن شده است که باید جایگاه و مقاوم والای شهدا به نسل جوان معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) نخستین شهید راه ولایت است گفت: حضرت زهرا(س) دارای ویژگی و کمالات بسیاری است که به عنوان الگوی برتر برای زنان است و باید کمالات بانوی بزرگ اسلام در جامعه تبیین شود.

امام جمعه الیگودرز با اشاره به در پیش بودن نوروز و لزوم کمک به نیازمندان جامعه بیان کرد: عید نوروز در راه است و باید در حد وسع خود به فقرا و نیازمندان کمک کنیم و این کار پاداش بسیار بالایی دارد.