جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

توزیع بیش از 4 میلیون لیتر نفت سفید در دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع بیش از 4 میلیون لیتر نفت سفید در دورود

توزیع بیش از 4 میلیون لیتر نفت سفید در دورود

مسئول شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی شهرستان دورود گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 4 میلیون لیتر نفت سفید در این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، مهدی یاراحمدی در جلسه بررسی وضعیت جنگل‌های شهرستان دورود اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از 4 میلیون و 260 هزار لیر نفت سفید بین فروشندگان نفت در سطح شهرستان توزیع کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده کالابرگ جدید توزیع نفت اعلام می‌شود، گفت: از ابتدای سال جاری 7 مورد کالابرگ توزیع نفت سفید در شهرستان دورود اعلام شده است.

این مسئول در خصوص وضعیت سوخت روستاهای شهرستان دورود در فصل سرما عنوان کرد: همه روستاهای شهرستان را پوشش می‌دهیم و در فصل گرما توصیه‌های لازم در جهت ذخیره‌سازی سوخت در روستاهای شهرستان برای فصل زمستان انجام شده است.

این مسئول خواستار اولویت‌بندی روستاهای صعب‌العبور و سردسیر شهرستان از سوی بخشداری‌ها شد و گفت: با معرفی روستاهای دارای اولویت از نظر شدت سرما و صعب‌العبور بودن راه دسترسی به شرکت فرآورده‌های نفتی از سوی بخشداری‌ها، این روستاها در اولویت قرار گرفته و سوخت‌رسانی انجام می‌شود.

یاراحمدی تاکید کرد: نفت سفید و سوخت لازم را به میزان کافی در اختیار فروشندگان قرار می‌دهیم، تا در اسرع وقت به دست روستاهای نیازمند برسد.