سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

توسعه زیرساخت‌های لرستان در گرو تقویت فرهنگ کار است - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه زیرساخت‌های لرستان در گرو تقویت فرهنگ کار است

توسعه زیرساخت‌های لرستان در گرو تقویت فرهنگ کار است

استاندار لرستان گفت: تقویت فرهنگ کار، توسعه زیرساخت‌ها را در پی دارد و باید فرهنگ کار را به عنوان یک ایده در نظر داشته و مروج این فرهنگ باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند، در دیدار پذیرفته‌شدگان استخدامی فرمانداری‌ها و استانداری لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تبریک به این افراد، اظهارداشت: 30 سال فرصت زیادی نیست بلکه فرصت کمی برای خدمت است که باید از این فرصت نهایت استفاده شود.

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت زیرساخت‌های ذهنی، افزود: ما هر چه داریم از شهدا است، شهدا از جان و مال خود گذشتند، انسان‌های بزرگی که برای ما شرایط کار را فراهم کردند و ما مرهون خون شهدا هستیم، در کار خود شهدا را فراموش نکنیم.

وی با اشاره به اهمیت خدمت به مردم بیان کرد: فرصتی برای خدمت به مردم در اختیار شما قرار داده شده و باید خدمات‌دهی شما رضایت مردم را در پی داشته و این رضایت توأم با منافع مردم باشد.

بازوند تصریح کرد: به نظر می‌آید خود شما توانایی مشخص کردن چگونکی کار خود و تغییر سرنوشت خود را دارید، توقع به داشتن بهره‌وری کم را در روز نداریم بلکه باید رویکرد بهره‌وری شش ساعت کار را داشته باشیم.

وی با بیان این‌که کار را به عنوان عنصر اصلی توسعه بشناسیم ، خاطر‌نشان کرد: توسعه و پیشرفت استان در گرو کار کردن شما است.

استاندار لرستان با تأکید بر تقویت فرهنگ کار در استان، گفت: این ضعف استان را باید برطرف کنیم چرا‌که مردم، پرسنل و افکار عمومی، ما را زیرنظر دارند، تقویت فرهنگ کار، توسعه زیرساخت‌ها را در پی دارد و شما  فرهنگ کار را به عنوان یک ایده داشته و مروج این فرهنگ باشید.

وی در رابطه با خودباوری اظهار داشت: خودباوری را سرلوحه کار خود قرار دهید و با رویکرد این‌که حل مشکلات خود را به دیگران واگذار نکنید، جلو روید چرا‌که ایجاد خودباوری در شما، سبب تحقق بخشیدن به شعار سال و جامه‌عمل پوشاندن به تمام رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال‌های مختلف می‌شود.