رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

توصیه‌های پلیس خرم‌آباد برای روزهای پایانی سال - نمایش محتوای خبر

 

 

توصیه‌های پلیس خرم‌آباد برای روزهای پایانی سال

توصیه‌های پلیس خرم‌آباد برای روزهای پایانی سال

فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: پلیس خرم‌آباد همه تلاش خود را برای امنیت روزهای پایان سال در خرم‌آباد به کار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین نجفی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه مردم در روزهای پایانی سال برای تهیه اجناس و وسایل مورد نیاز خود حضور بیشتری در بازار پیدا می‌کنند، نیروی انتظامی خرم‌آباد تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد، تا نظم و امنیت مردم به ویژه در این ایام را به صورت محسوس و نامحسوس تامین کند.

 وی ادامه داد: پلیس سعی دارد، اطراف مراکز اصلی خرید در سطح شهر حضور پررنگ‌تری داشته باشد، زیرا احتمال اینکه عده‌ای سودجو بخواهند، امنیت مردم را به خطر بیاندازند، وجود دارد.

نجفی یادآور شد: مردم می‌توانند، با استفاده از کارت‌های عابر بانک به جای حمل پول نقد از احتمال سرقت به ویژه کیف قاپی در این ایام، جلوگیری کنند.

 فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: پلیس خرم‌آباد این هشدار را به مردم و همشهریان  می‌دهد که تا حد امکان از تاکسی‌های درون شهری به جای مسافربری‌های شخصی استفاده کنند و در حمل کیف‌های خود نهایت دقت را به کار بگیرند.

 وی بیان داشت: رها کردن خودروهای شخصی و وسایل نقلیه شخصی در مناطق کم تردد، تاریک و خلوت نیز می‌تواند یک زنگ خطر باشد که در این زمینه نیز استفاده از پارکینگ‌های عمومی علاوه بر کاهش احتمال سرقت در روان سازی ترافیک شهری نیز تاثیرگذار است.