سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دورود تا پایان دولت یازدهم - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دورود تا پایان دولت یازدهم

تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دورود تا پایان دولت یازدهم

وزیر بهداشت گفت: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دورود باید تا پایان دولت تمام شود و در این زمینه استاندار، نماینده مجلس، فرماندار و رئیس دانشگاه باید کمک کنند.

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی عصر روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های شهرستان دورود در پاسخ به خبرنگار تسنیم در دورود،  در مورد برنامه این وزارتخانه برای اتمام بیمارستان هفت تیر و  تازه تاسیس 160 تختخوابی دورود اظهار داشت: بیمارستان کنونی دورود از یک خرابه به یک هتل چند ستاره تبدیل شده و کار بسیار ارزشمندی انجام شده است، البته هنوز ناقص بوده و کامل نیست.

وی در مورد وضعیت بیمارستان هفت تیر و تازه تاسیس 160 تختخوابی دورود افزود: 50 درصد هتلینگ بیمارستان هفت تیر دورود مانده و چنین بیمارستانی برای شهرستان دورود و شهرهای هم جوار نیاز است، بیمارستانی که شروع شده و پروژه‌ای که متوقف است راه‌اندازی و تا قبل از پایان این دولت تمام می‌شود و در این زمینه استاندار، نماینده مجلس، فرماندار و رئیس دانشگاه همه باید کمک کنند.

وزیر بهداشت بیان کرد: در مجتمع عالی سلامت دورود امیدوار هستیم بتوانند در رشته‌های مختلف دانشجویان بومی بگیرند.

وزیر بهداشت که صبح امروز در سفری یک روزه به استان لرستان سفر کرده است، در برنامه نخست خود از بیمارستان عشایر خرم آباد بازدید و سپس به شهرستان بروجرد سفر کرد و بزرگترین کلینیک دندانپزشکی کشور را در این شهرستان افتتاح کرد.

‌بازدید از روند احداث بیمارستان آیت‌الله بروجردی و بیمارستان شهید چمران بروجرد برنامه بعدی وزیر بهداشت در سفر به لرستان بود که بعد از آن به شهرستان دورود سفر و از روند احداث بیمارستان تازه تاسیس 160 تختخوابی و بازسازی  بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود بازدید کرد و در آخرین برنامه خود در این لرستان مجتمع آموزش عالی سلامت دورود افتتاح شد.