رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تکمیل ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور دورود نیازمند 500 میلیون تومان اعتبار - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور دورود نیازمند 500 میلیون تومان اعتبار

تکمیل ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور دورود نیازمند 500 میلیون تومان اعتبار

رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور دورود با 500 میلیون تومان اعتبار تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، محمدعلی سرلک عصر پنج‌شنبه در نشست بررسی مشکلات دانشگاه پیام‌نور شهرستان دورود ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار داشت: ارتقاء جایگاه دانشگاه پیام‌نور یکی از برنامه‌های این دانشگاه در سطح کلان است.

وی با بیان اینکه امکان درس خواندن و برگزار کردن آموزش عالی در مدارس یا ساختمان‌های متعلق به نهادهای دیگر وجود ندارد، گفت: باید وضعیت دانشگاه به نحوی باشد که دانشجو، کارمند و استاد به آن افتخار کنند.

این مسئول با بیان اینکه برای رسیدن به این هدف لازم است، دانشگاه پیام نور ساختمان‌های مناسب و زیبا داشته باشد، یادآور شد: این اقدام جزء اولویت‌های کاری ما است، اما در حال حاضر با برخی محدودیت‌های بودجه‌ای برای رسیدن به این هدف مواجه هستیم.

وی افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از سوله‌های ورزشی چند منظوره در سراسر کشور رها شده‌اند و نیازمند اعتبارات لازم برای تکمیل شدن و بهره‌برداری هستند.

سرلک با بیان اینکه ساختمان نیمه کاره دانشگاه پیام‌نور شهر دورود نیازمند حدود 500 میلیون تومان اعتبار است، گفت: این وعده را می‌دهیم که این ساختمان را تکمیل کنیم، اما لازم است، تا فضاهای عمومی و محوطه‌سازی این دانشگاه را که نیازمند هزینه‌های زیادی است را با کمک نهادهای شهرستانی و استانی انجام شود.

وی اضافه کرد: زیرساخت‌های اصلی که به عنوان ویترین دانشگاه به حساب می‌آیند، را در دانشگاه پیام نور دورود فراهم می‌کنیم.