سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل نگارخانه مجتمع فرهنگی دلفان نیازمند ۴۰۰ میلیون تومان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل نگارخانه مجتمع فرهنگی دلفان نیازمند ۴۰۰ میلیون تومان است

تکمیل نگارخانه مجتمع فرهنگی دلفان نیازمند ۴۰۰ میلیون تومان است

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: تکمیل نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری دلفان نیازمند ۴۰۰ میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی فلاح در جریان بازدید از ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری دلفان اظهار داشت: مهمترین دغدغه ای که داریم حل و فصل مشکلات و رفع نیازهای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان ها است.

وی با اشاره به اولین سفر به شهرستان دلفان برای بررسی مشکلات زیرساختی بیان کرد: امیدواریم که بتوانیم با کمک و همت فرماندار شهرستان برای رشد وتوسعه فرهنگ و هنر این دیار به خصوص از منظر اداری و مالی قدم های خوبی برداریم.

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان یادآور شد: در حال حاضر مهمترین مسئله در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان دلفان در بخش اعتبارات و نیازهای مالی ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری است.

وی ابراز امیدواری کرد که بتوان از محل اعتبارات شهرستان کمک لازم برای تکمیل و تجهیز  سالنهای نگارخانه و کنفرانس این مجتمع فرهنگی و هنری صورت گیرد.

فلاح، تکمیل سالن نگارخانه را برای توسعه فعالیتهای هنری در شهرستان دلفان بسیار موثر و مفید دانست و گفت: این بخش مجتمع می تواند به هنرمندان کمک کند استعدادهای خود را به منصه ظهور برسانند.

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان یادآور شد: برای تکمیل نگارخانه این مجتمع به حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.