رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تیم‌های بهداشتی درمانی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم‌های بهداشتی درمانی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می‌شوند

تیم‌های بهداشتی درمانی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می‌شوند

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: تیم‌های بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی لرستان در هفته بسیج به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.

سرهنگ نبی اله شمس بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، به اهمیت نقش بسیج در شکل‌گیری نظام اسلامی، لزوم پایداری، صبر و استقامت این سازمان در حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب اشاره کرد و اظهارداشت: بسیج با الهام از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همچنان باقدرت در مسیر مستقیم ولایت حاضر بوده و اجازه هیچ‌گونه فتنه‌انگیزی و خواب‌های آشفته را به دشمنان نخواهد داد.

وی با اشاره به اینکه بیش از پنج هزار نفر در این سازمان عضو هستند افزود: هدف از  بسیج جذب نوجوانان و جوانان، آموزش، تربیت و حفظ انسجام است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با بیان اینکه امسال برنامه‌های هفته بسیج باعنوان (بسیج، انقلابی گری، خدمتگزاری و اقتدار ملی) در سطح استان برگزار می‌شود، عنوان کرد: سی‌ام آبان ماه مراسم خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) با حضور مربیان و اعضای حلقه‌های صالحین برگزار شد.

وی به برپایی نمایشگاه با محوریت طب سنتی و تولید ملی در استان اشاره کرد و گفت: در یکم آذرماه برنامه‌هایی مانند دیدار اعضای شورا و صالحین با نماینده ولی‌فقیه در استان، نشست حلقه‌های صالحین خواهر با محوریت نشست روشنگری و استکبارستیزی برگزار می‌شود.

شمس بیرانوند بیان کرد: در روز دوم آذرماه تیم‌های پزشکی توسط کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان به مناطق محروم شهری و روستایی سراسر استان اعزام و خدماتی از قبیل ویزیت و داروی رایگان به مردم ارائه می‌دهند.

وی بابیان اینکه در سوم آذرماه امسال نخبگان بسیجی در عرصه گیاهان دارویی به مدارس و دانشگاه‌های استان اعزام می‌شوند تصریح کرد: در چهارم آذرماه برنامه‌هایی مانند دیدار با خانواده‌ای  شهدای جامعه پزشکی استان و غبارروبی گلزار شهدا انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان بابیان اینکه پنجم آذرماه اعضای بسیج در قالب حلقه‌های صالحین در نماز دشمن‌شکن جمعه حضور پیدا می‌کنند خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه سلامت و پایش قند خون، فشارخون، BMI ، مشاوره و ویزیت رایگان در سراسرمصلی‌های استان توسط کانون‌های  بسیج جامعه پزشکی استان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ششم آذرماه نیز برنامه‌هایی مانند برگزاری نشست بصیرتی، تربیتی و نشست علمی با موضوع اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در حلقه‌های صالحین برای تحقق شعار جذب حداکثری و دفع حداقلی برگزار می‌شود اظهار داشت: از فعالان رسانه‌ای درخواست می‌شود تا با جدیت و دلسوزی نسبت به ثبت انعکاس اخبار و فعالیت‌های نهاد مقدس بسیج این لشکریان مخلص، اقدام کنند.