رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تیم خیبر خرم‌آباد برابر آلومینیوم اراک به برتری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم خیبر خرم‌آباد برابر آلومینیوم اراک به برتری رسید

تیم خیبر خرم‌آباد برابر آلومینیوم اراک به برتری رسید

تیم خیبر خرم‌آباد در خانه با برتری یک‌بر صفر، برابر آلومینیوم اراک به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، در هفته هشتم از رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته یک باشگاه‌های کشور، دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و آلومینیوم اراک با پیروزی یک‌بر صفر خیبر خرم‌آباد به پایان رسید.

این دیدار از ساعت 16  عصر روز دوشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگر تختی خرم‌آباد آغاز شد، در دیدار هفته قبل تیم خیبر خرم‌آباد و آلومینیوم هرمزگان، به علت پرتاب سنگ از طرف تماشاگران خیبر خرم‌آباد و مصدومیت بازیکن آلومینیوم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن جریمه نقدی خیبر خرم‌آباد به محرومیت تماشاگران این تیم در دو بازی خانگی رأی داد که امروز اولین بازی بدون تماشاگر خیبر برگزار شد.

تیم خیبر خرم‌آباد که با تک‌گل محمد قائد رحمتی در دقیقه 37 به پیروزی رسید، ‌اکنون با 13 امتیاز در رده پنجم جدول جای دارد؛ این تیم در هفته آینده، سیزدهم مهرماه، در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود.

عباس راکی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و رضا دهقان نیز از سوی کمیته داوران به‌عنوان ناظر بازی در این دیدار حضور داشت.

بازی بدون تماشاگر روح ندارد و چه خوب است که ازاین‌پس، اگر تماشاگری خواست با حرکت غیرمنطقی خود بازی را به آشوب بکشد دیگر تماشاگران مانع شوند، حیف بود چون این هفته‌ها تیم خیبر شرایط خوبی دارد و می‌تواند با بهره‌گیری از حمایت تماشاگران چند نتیجه خوب دیگر بگیرد و به صدر جدول نزدیک‌تر شود.