رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

ثبت‌نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات لرستان آغاز شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت‌نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات لرستان آغاز شد‌

ثبت‌نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات لرستان آغاز شد‌

کیانوش رستمی به آغاز ثبت‌نام اعضای خانه مطبوعات استان  لرستان به روش الکترونیک اشاره کرد و اظهارداشت: با توجه به تصویب اساسنامه جدید، افرادی که درخواست عضویت در خانه مطبوعات لرستان را دارند باید به سایت کشوری خانه مطبوعات مراجعه و ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه کلیه افرادی که اخیراً در سایت خانه مطبوعات استان ثبت نام و برای این کار مدارک ارسال کرده‌اند نیز باید در سایت ثبت نام کنند افزود: علاوه بر کلیه اعضای خانه مطبوعات استان، افرادی که قصد نامزدی در انتخابات هیئت مدیره را دارند نیز ابتدا باید در سایت خانه مطبوعات کشور ثبت نام کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان عنوان کرد: مدیران مسئول و خبرنگارانی که دارای شناسه در سایت جامع رسانه‌های کشور یا E-rasaneh هستند اطلاعات‌شان در سامانه خانه مطبوعات وجود دارد اما لازم است آن‌ها نیز به این سایت مراجعه کرده و درخواست عضویت ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه اعضای خانه مطبوعات و فعالان رسانه ای استان برای عضویت در خانه مطبوعات کشور فقط به سایت www.khanehmatbooat.ir باید مراجعه کنند، بیان کرد: مهلت ثبت نام در این سایت تنها 10 روز و از تاریخ 20 تا 300 بهمن تعیین شده است.

رستمی گفت: با توجه به اینکه ثبت نام در این سایت نیازمند «گواهی سوء پیشینه» است و دریافت این گواهی به اقداماتی نیاز دارد توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

وی تصریح کرد: افراد هنگام ثبت‌نام در سایت خانه مطبوعات برای دریافت «سوابق بیمه» باید به سایتsabeghe.tamin.ir مراجعه کنند و منظور از «سوابق شغلی» معرفی نامه یا حکم و مسئولیت از رسانه  مربوطه است

مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان خاطر نشان کرد: متقاضیان هنگام ثبت نام باید دقت کنند تامراحل عضویت در خانه مطبوعات تا پایان دریافت کد پیگیری انجام شود.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
مطبوعات رکن چهارم دموکراسی فرشاد ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۹:۳۷
بسیار خوب محمد ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۱۴:۴۵
سپاسگذارم از سایت خوبتون* بازگشت به رابطه ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۰:۰۱

بازگشت به رابطه
سپاسگذارم از سایت خوبتون*
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۰:۰۱
محمد
بسیار خوب
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۱۴:۴۵
فرشاد
مطبوعات رکن چهارم دموکراسی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۹:۳۷