رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

ثبت‌نام خرید تمبر طلا و نقره "ابوالقاسم فردوسی" در استان لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت‌نام خرید تمبر طلا و نقره "ابوالقاسم فردوسی" در استان لرستان

ثبت‌نام خرید تمبر طلا و نقره "ابوالقاسم فردوسی" در استان لرستان

مدیرعامل شرکت پست استان لرستان گفت: ثبت‌نام خرید تمبر طلا و نقره حکیم ابوالقاسم فردوسی از ۲۵ مرداد ماه در لرستان آغاز و تا ۵ شهریورماه ادامه دارد.

حاتم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: توزیع خرید تمبر طلا و نقره حکیم ابوالقاسم فردوسی یکی از سرویس‌هایی است که ثبت‌نام آن از 25 مردادماه آغازشده و تا پنجم شهریورماه ادامه دارد.

وی بابیان اینکه تمبر طلا و نقره حکیم ابوالقاسم فردوسی تنها یک‌بار به چاپ می‌رسد و پس از چاپ مجدد آن انجام نمی‌شود، افزود: تعداد تمبرهای یادشده محدود است به‌طوری‌که در سطح کشور تنها شش هزار قطعه چاپ می‌شود.

مدیرعامل شرکت پست استان لرستان با اشاره به اینکه هر استانی می‌تواند از این موقعیت خرید تمبر طلا و نقره استفاده کند، عنوان کرد: به‌محض اینکه ثبت‌نام شش هزار قطعه انجام شود سایت آن متوقف می‌شود.

وی در رابطه باقیمت تمبر طلا و نقره ابوالقاسم فردوسی، بیان کرد: تمبر طلای آن به قیمت 350 هزار تومان و تمبر نقره به قیمت 150 هزار تومان فروخته می‌شود.

سلیمانی بابیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند با خرید این کالای فرهنگی می‌توانند به‌عنوان یک سرمایه مالی استفاده کنند خاطرنشان کرد: در سری اول و دوم نیز تمبر طلا و نقره امام خمینی (ره) و حافظ شیرازی به چاپ رسید.

وی اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌تواند برای خرید این نوع تمبر از طریق اینترنت و به سایت ebazar.post.ir مراجعه و اینکه حضوراً در دفاتر پستی ثبت‌نام خرید را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت پست استان لرستان افزود: متقاضیانی که از طریق سایت و دفاتر پستی ثبت‌نام می‌کنند می‌توانند با پرداخت هزینه آن از طریق کارت‌های عضو شتاب و ثبت آدرس پستی تمبر را پس از چاپ همراه با شناسنامه‌ آن درب منزل تحویل بگیرند.