جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

جاعل اسناد یک میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جاعل اسناد یک میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد

جاعل اسناد یک میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان گفت: کلاهبرداری که با جعل اسناد اقدام به فروش یک باب منزل مسکونی (مال غیر) به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کرده بود، در لرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان، سرهنگ عباس نظری اظهار داشت: کلاهبرداری که با جعل اسناد اقدام به فروش یک باب منزل مسکونی (مال غیر) به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال کرده بود، دستگیر شد.

وی افزود: به دنبال مراجعه یک شهروند و اعلام اینکه فردی کلاهبردار با فروش یک باب منزل مسکونی (مال غیر) مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است موضوع در دستور کار پلیس لرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان عنوان کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد، کلاهبردار با جعل اسناد و روش‌های متقلبانه یک باب منزل مسکونی را به فردی دیگر به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال فروخته است.

وی بیان کرد: با محرز شدن این موضوع، کار آگاهان پلیس آگاهی ضمن تحت نظر قرار دادن متهم، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

نظری با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال وجه اعتراف کرده است، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود هنگام خرید و فروش املاک نسبت به بررسی مدارک مالکیت اقدام کنند و پیرامون اصالت آن، تحقیقات لازم را انجام دهند.