جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

جاعل ۱۷ میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جاعل ۱۷ میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد

جاعل ۱۷ میلیارد ریالی در لرستان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: ۱۷ میلیارد ریال کلاهبرداری در خرم‌آباد کشف و یک جاعل دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک جاعل و کشف 17 میلیارد ریال کلاهبرداری در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: در پی مراجعه دو شهروند به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه فردی با جعل قولنامه اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده است موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات پلیسی فرد کلاهبردار را در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: متهم در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد که با قولنامه جعلی در قبال خرید زمینی به مساحت 565 مترمربع دریکی از شهرهای استان، 17 میلیارد ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.

کشف بیش از 300 کیلو مواد مخدر و انهدام 16 باند در بروجرد

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر بروجرد با همکاری کلانتری و پاسگاه‌های این شهرستان در مدت ده‌ماهه امسال موفق به کشف مقدار 391 کیلو و  375 گرم انواع مواد مخدر شدند.

وی افزود: در این مدت 16 باند سوداگر مرگ منهدم و سه هزار فروشنده مواد مخدر و 695 معتاد پرخطر  دستگیر شد.

دستگیری جاعل میلیاردی در خرم‌آباد

سرهنگ عباس نظری رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت: در پی مراجعه شهروندی به پلیس آگاهی استان مبنی بر جعل سند ساختمان مسکونی وی و تصاحب آن توسط فردی کلاهبردار، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی باکارهای اطلاعاتی و هماهنگی مقام قضایی متهم را در خرم‌آباد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان بابیان اینکه متهم در بازجویی صورت گرفته به جرم خود اعتراف و اقرار کرد با مانورهای فریبکارانه و با جلب اعتماد مالباخته اقدام به جعل سند ساختمان مسکونی وی به مبلغ دو میلیارد و 300 میلیون ریال کرده است عنوان کرد: جاعل همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کالای قاچاق در شهرستان چگنی توقیف شد

سلطان مراد زارع فرمانده انتظامی شهرستان چگنی اظهار داشت: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی یک دستگاه  خودرو سواری سمند با هماهنگی مقام قضائی توقیف و در بازرسی از آن، تعدادی مواد خوراکی قاچاق کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

وی بابیان اینکه متهم پس از تشکیل جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد عنوان کرد: ارزش کالای کشف‌شده 530 میلیون ریال برآورد شده است؛ پلیس شهرستان با تمام وجود و امکانات در اختیار با مقوله قاچاق و مبارزه با قاچاقچیان برخورد می‌کند.

کشف برنج قاچاق در پلدختر

سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر جابه‌جایی مقادیری برنج قاچاق توسط یک قاچاقچی با یک دستگاه کامیون باری از استان‌های جنوبی کشور به استان‌های هم‌جوار، موضوع در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی بابیان اینکه مأموران در محور آزادراه اندیمشک- خرم‌آباد مستقرشده و کامیون را توقیف کردند افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات پلیسی فرد کلاهبردار را در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر کردند.