جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جانمایی نامناسب پارکینگ رودخانه خرم‌آباد تعیین تکلیف شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جانمایی نامناسب پارکینگ رودخانه خرم‌آباد تعیین تکلیف شود

جانمایی نامناسب پارکینگ رودخانه خرم‌آباد تعیین تکلیف شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان گفت: جانمایی نامناسب پارکینگ رودخانه خرم‌آباد، محیط‌زیست را به مخاطره انداخته است که باید تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سید علی موسوی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان که در سالن جلسات معاونت امور عمرانی استانداری لرستان برگزار شد با بیان اینکه باید در زمینهٔ پارکینگ ایجاد شده در رودخانه خرم‌آباد بحث کارشناسی انجام شود اظهار داشت: وسط رودخانه خرم‌آباد تبدیل به پارکینگ و مرکز درآمد شده که چهره زیبایی برای شهر ندارد.

وی افزود: با وجود اینکه جانمایی ایجاد شده برای پارک خودرو درآمد آن‌چنانی برای شهرداری ندارد اما محیط‌زیست را به مخاطره انداخته است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری عنوان کرد: اگر از هر خودرو یک قطره روغن ریخته شود و با بارش باران شسته و به داخل رودخانه سرایت کند زیان‌های محیط‌زیستی را در پی دارد و سبب تلف شدن ماهیان رودخانه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پارکینگ ایجادشده در رودخانه خرم‌آباد در مرکز شهر قرار دارد که زیبنده‌ شهر نیست بیان کرد: شهرداری باید این موضوع را تعیین تکلیف کند چرا که نه چهره زیبایی ایجاد کرده و نه درآمد خاصی برای شهرداری دارد.