جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

جشنواره «رسانه، نظم و امنیت عمومی» در لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره «رسانه، نظم و امنیت عمومی» در لرستان برگزار می‌شود

جشنواره «رسانه، نظم و امنیت عمومی» در لرستان برگزار می‌شود

جشنواره استانی «رسانه، نظم و امنیت عمومی» توسط نیروی انتظامی استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمد قنبری، فرمانده انتظامی استان لرستان، روز چهارشنبه، هشتم بهمن در جمع خبرنگاران از برگزاری جشنواره استانی رسانه، نظم و امنیت عمومی استان لرستان در خرم‌آباد برگزار می‌شود، گفت: تقویت بسترها و زمینه‌های رسانه‌ای نظم و امنیت عمومی و هچنین بسط و گسترش تعادل هدفمند ناجا و رسانه‌های از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی افزود: تقویت سهم رسانه در پیشگری اجتماعی نیز از دیگر اهداف برگزاری جشنواره استانی رسانه، نظم و امنیت عمومی است.

فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان بیان کرد: این جشنواره در محورهای ظرایف شناختی نشر و تحلیل اخبار حوداث و رخدادها و ایجاد ابعاد شناختی تهیه، تدوین و انتشار اخبار اجتماعی برگزار می‌شود.

وی، اضافه کرد: کنش‌وری رسانه در حیطه ترویج قانون‌گرایی و نظم‌پذیری، ساز و کارهای رسانه‌ای ارتقای نظم و امنیت اجتماعی و سهم و نقش رسانه‌ها در ارتقای تعامل پلیس با مردم از دیگر محورهای این جشنواره است.

قنبری، با بیان این‌که این جشنواره در سه محور، خبر، گزارش و مصاحبه برگزار می‌شود، عنوان کرد: تاکنون فراخوان برگزاری این جشنواره برای دفاتر خبرگزاری‌ها، مطبوعات و پایگاه‌های خبری استان ارسال شده است.

وی با بیان این‌که این جشنواره مربوط به آثار منتشر شده در رسانه طی یک سال از تاریخ 30/10/92 تا 30/10/93 می‌باشد، عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌بایست آثار خود را تا تاریخ دهم به دفتر فرماندهی انتظامی استان لرستان به آدرس پستی دبیرخانه، لرستان، خرم‌آباد، میدان شاپورخواست، ستاد فرماندهی انتظامی استان، معاون اجتماعی ارسال کنند.