رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

جشنواره خیران مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار می‌شود‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره خیران مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار می‌شود‌

جشنواره خیران مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار می‌شود‌

مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان گفت: هفتم خردادماه سال جاری هفدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان، گودرز کریمی فر در نشست‌ ‌با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان، با اشاره به اهتمام آموزش‌وپرورش در توسعه مشارکت با خیران اظهار داشت: آموزش‌وپرورش با برنامه‌ریزی منسجم و علمی باید از ظرفیت خیران در راستای توسعه فضاهای آموزشی و توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و صعب‌العبور استفاده کند.

وی بر خدمات ارزنده جامعه خیران مدرسه‌ساز کشور صحه گذاشت و افزود: جامعه خیران مدرسه‌ساز کشور در برطرف کردن محرومیت از چهره مناطق محروم مؤثر بوده و در این راستا هم خدمات شایسته‌ای را ارائه کرده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان به پیگیری‌های آموزش‌وپرورش در شناسایی و جذب خیران به امر مقدس مدرسه‌سازی اشاره کرد و بیان کرد: 10 اردیبهشت‌ماه سال جاری در تهران جشنواره‌ای با حضور خیران مدرسه‌ساز کشور برگزار می‌شود که امید است نتایج خوبی در توسعه فضاهای آموزشی مناطق محروم داشته باشد.

وی عنوان کرد: هفتم خردادماه سال جاری نیز در خرم‌آباد هفدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز برگزار می‌شود.

محمد چگنی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان هم در این نشست با اشاره به حمایت‌های مادی و معنوی آموزش‌وپرورش از برنامه‌های مجمع خیرین، گفت: نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و آموزش‌وپرورش رسالت‌های مشترکی در ساخت و توسعه مراکز آموزشی دارند و امید است که با استمرار این فعالیت‌ها زمینه حضور و مشارکت خیرین در مدرسه‌سازی بیشتر از گذشته فراهم شود.