رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

جشنواره سرودهای بهداشتی سفیران سلامت در خرم آباد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره سرودهای بهداشتی سفیران سلامت در خرم آباد برگزار شد

جشنواره سرودهای بهداشتی سفیران سلامت در خرم آباد برگزار شد

مراسم اختتامیه جشنواره سرودهای بهداشتی سفیران سلامت عصر یکشنبه در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان عصر یکشنبه در حاشیه مراسم اختتامیه به خبرنگاران گفت: جشنواره سرودهای بهداشتی سفیران سلامت با شرکت ۱۲۰نفر از دانش آموزان متوسطه دوره دوم استان لرستان برگزار شد.

فرید بهرامی هدف از برگزاری این جشنواره را انتخاب سرودهای برتر با موضوع بهداشتی «عزم راسخ برای سلامتی، ایمنی غذا از مزرعه تا سفره» عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: این جشنواره با حضور ۱۲۰ نفر از دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت دوره دوم متوسطه برگزار شد که پس از اجرا و رای هیات داوران گروههای سرود آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد، بروجرد، زاغه و دورود به عنوان گروه سرود های برتر برگزیده شدند و جوائزی  نیز به آنها  اهدا شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: همگام با مسابقه سرود، نمایشگاه آثار بهداشتی و سلامت دانش آموزان از ۱۰ شهرستان استان توسط دانش آموزان و مربیان بر پا و به آثار برتر دانش آموزی نیز جوایزی اهدا شد.

بنابراین گزارش در مراسم اختتامیه این جشنواره نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر و روسای ادارات سلامت و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی نیز حضور داشتند.