جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

جشنواره فعالیت‌های فرهنگی جوانان مؤمن و انقلابی لرستان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره فعالیت‌های فرهنگی جوانان مؤمن و انقلابی لرستان برگزار می‌شود

جشنواره فعالیت‌های فرهنگی جوانان مؤمن و انقلابی لرستان برگزار می‌شود

جشنواره فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان مؤمن و انقلابی استان لرستان چهارشنبه، ۲۰ اسفندماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

یزدان سهرابی از حضور حجت الاسلام محمدیان رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش مومن و انقلابی لرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به استقبال پرشور جوانان مهلت ثبت نام در جشنواره تا ۲۲ بهمن تمدید شد که در این مدت هزار و ۴۱۰ نفر جوان فعال فرهنگی و ۶۵ موسسه و مجموعه فرهنگی خودجوش ثبت نام کردند.

سهرابی توجه جوانان مومن و انقلابی لرستان به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه فعالیت های فرهنگی خودجوش را نویدگر آینده ای روشن دانست و عنوان کرد: این جشنواره تلنگری برای مسئولین استانی است که پتانسیل جوانان همیشه در صحنه لرستان را درک کرده و از این جوانان در راستای توسعه استان حمایت کنند.

دبیر جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی لرستان به حمایت های نماینده ولی فقیه در لرستان از برنامه های حوزه جوانان اشاره کرد و ادامه داد: برخی مسئولان ارشد ملی و استانی در جریان فعالیتهای مجمع مشورتی امور جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان هستند و این اقدامات را می ستایند که این امر نشانگر ظرفیت خوب این مجموعه است.

سهرابی در ادامه به نمایشگاه جنبی این جشنواره اشاره کرد و تصریح کرد: در غرفه های نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی جوانان در حوزه های قرآنی، مساجد، ورزشی، مجازی، مذهبی، حجاب و عفاف، نشریه، فیلم، کتاب، برنامه های هنری در معرض دید علاقمندان گذاشته می شود.

دبیر جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی لرستان همچنین از دایر کردن غرفه "ما عاشق محمدیم" در این نمایشگاه خبر داد.

وی به تشکیل کمیته نظارت و ارزیابی جشنواره متشکل از افراد صاحب نظر و نخبه برای داوری اشاره کرد و افزود: در روز جشنواره پنج غرفه برتر معرفی شده و از آنها تجلیل به عمل خواهد آمد.

دبیر جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن وانقلابی لرستان از ثبت نام جوانان از همه شهرستان های استان خبر داد و بیان داشت: نکته جالب توجه حضور جوانان متعهد و دلسوز انقلابی است که بدون هیچ گونه چشمداشتی از هیچ کوششی در راستای بهتر شدن جشنواره دریغ نمی کنند.

سهرابی در پایان به چاپ شماره اول نشریه جشنواره به همت کمیته اطلاع رسانی جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی لرستان اشاره کرد و یادآور شد: سری دوم و سوم این نشریه نیز در اول اسفند ماه و زمان برگزاری جشنواره به همت کمیته اطلاع رسانی به چاپ می رسد.