جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

جشن ازدواج 81 زوج دانشجویی در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن ازدواج 81 زوج دانشجویی در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد

جشن ازدواج 81 زوج دانشجویی در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد

جشن ازدواج دانشجویی با حضور 81 زوج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ظهر امروز جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد.

سرپرست معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد لرستان در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تاکید دین مزین اسلام و مقام معظم رهبری به ترویج فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان به ویژه در میان قشر فرهیخته و دانشگاهی امروز جشن ازدواج دانشجویی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار کرده‌ایم، تا بلکه گامی در ترویج فرهنگ ازدواج آسان برداشته باشیم.

اللهیار رحمتی عنوان داشت: در این جشن 81 زوج شرکت کرده‌اند که همه آنها از دانشجوهای دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد و موسسه سما هستند.

وی یادآور شد: برای زوج‌های دانشجوی عزیزی که در این مراسم شرکت کرده‌اند، برنامه‌های خوبی در نظر گرفته شده که از جمله سه کارگاه آموزشی در بحث‌های بهداشت خانواده و مهارت‌های زندگی و همسرداری طی صبح و بعد از ظهر امروز برگزار شده است.

رحمتی خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان برنامه‌های متنوعی در طول سال برای دانشجوهای عزیز برگزار می‌کند که تا پایان سال برنامه‌هایی دیگری در نظر گرفته شده که از جمله اعزام 400 دانشجو را در بحث راهیان‌نور داریم که اعزام آنها از 18 اسفند شروع می‌شود.

وی گفت: همچنین به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه نمایشگاه فاطمیه را در دانشگاه برگزار می‌کنیم که از فردا این نمایشگاه شروع به کار می‌کند.