جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

جشن میلاد آفتاب هشتم وبزرگداشت مرصاد درصداوسیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن میلاد آفتاب هشتم وبزرگداشت مرصاد درصداوسیمای مرکز لرستان

به مناسبت جشن میلاد مسعود و فرخنده حضرت امام رضا(ع)وبزرگداشت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد،مراسمی درنمازخانه صداوسیمای مرکز لرستان برگزار شد.

دراین مراسم که مدیرکل،قائم مقام،امام جماعت وکارکنان صداوسیمای لرستان واسماعیل سپهوند از رزمندگان دفاع مقدس ونویسنده کتاب بلدچی حضور داشتند. محمد بازوند مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان طی سخنانی با اشاره به وجود بارگاه مطهر امام هشتم در کشورمان این میزبانی را افتخار بزرگی برای همه ایرانیان دانسته و افزود : حضور این بارگاه منور باعث برکت برای ایران اسلامی می باشد.

بازوند در بخش دیگری از سخنان خود از میزبانی صدا و سیمای لرستان برای دو همایش بین المللی و منطقه ای خبر داد و افزود 22 و 23 مرداد مرکز لرستان میزان کارگاه نخصصی تبیین سیاست ها و اقدامات مراکز استانی منطقه 4 صدا و سیما در خصوص نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود و در 13 تا 15 شهریور ماه به همراه استانداری لرستان، میزبان شانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی می باشیم.

اسماعیل سپهوند از رزمندگان دفاع مقدس و نویسنده کتاب بلدچی نیز خاطراتی از حضور رزمندگان لرستانی در عملیات مرصاد بیان کرد و در ادامه مراسم، مولودی خوانی انجام و از آقای سپهوند، برگزیدگان کلاس آموزشی قرآن کریم خواهران و برندگان مسابقه تیراندازی برادران بسیجی مرکز لرستان با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.