رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جشن گلریزان زندانیان غیر‌عمد در استان لرستان برگزار می‌شود‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن گلریزان زندانیان غیر‌عمد در استان لرستان برگزار می‌شود‌

جشن گلریزان زندانیان غیر‌عمد در استان لرستان برگزار می‌شود‌

مدیرعامل ستاد دیه لرستان گفت: جشن گلریزان زندانیان غیر‌عمد لرستان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

توکل شاکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: درماه مبارک رمضان جشن گلریزان برای آزادکردن زندانیان غیر عمد در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر 314 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی بالغ بر 30 میلیارد تومان در استان وجود دارد که برای آزادکردن آن‌ها مبلغ 15 میلیارد تومان نیاز است.

مدیرعامل ستاد دیه لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته 283 نفر زندانی غیر عمد در استان آزاد شد، تصریح کرد: ‌در مجموع بدهی این تعداد زندانی ‌18 میلیارد تومان بود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مبلغ هفت میلیارد و 600 میلیون تومان از گذشت شکایات اخذ شد، گفت: سال گذشته از محل جشن گلریزان 600 نفر از 283 نفر آزاد و در این راستا 500 میلیون تومان پرداخت شد.

مدیرعامل ستاد دیه لرستان بابیان اینکه امسال جشن گلریزان در شهرستان خرم‌آباد چهارم تیرماه برگزار می‌شود، افزود: این جشن ساعت 21 تا 23 روز پنجشنبه در هتل جهانگردی کیو برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جشن گلریزان در شهرستان بروجرد ششم، الیگودرز هشتم و دورود یازدهم تیرماه برگزار می‌شود.

شاکرمی عنوان کرد: برای آزادسازی زندانیان غیر عمد استان از خیرین دعوت می‌شود تا در جشن شرکت کنند چراکه برخی از این زندانیان حتی برای یک یا دو میلیون تومان گرفتار و نیازمند کمک هستند.