جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

جلسه هماهنگی یادواره سردار شهید قاسم مدهنی و بزرگداشت 1000 شهید جامعه عشایری کشور در صدا و سیمای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه هماهنگی یادواره سردار شهید قاسم مدهنی و بزرگداشت 1000 شهید جامعه عشایری کشور در صدا و سیمای لرستان

جلسه هماهنگی یادواره سردار شهید قاسم مدهنی

 در جلسه ای با حضور مسئول سازمان بسیج عشایری کشور ، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ، مدیر روابط عمومی بسیج سازمان صدا و سیما ، مدیرکل ، قائم مقام و معاونین صدا و سیمای لرستان ، راههای برگزاری باشکوه یاد واره شهدای جامعه عشایری کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان ضمن بیان گزارشی از برنامه های صدا و سیمای لرستان با موضوع ایثار و شهادت گفت :هر چه داریم از برکت خون شهدا و تفکر بسیجی است و هر کاری که برای زنده نگهداشتن یاد شهدا انجام دهیم در مقابل جانفشانی آنها ناچیز است .

پازدار معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) نیز با تشکر از همکاری صدا و سیمای لرستان ، گزارشی از تمهیدات اندیشیده شده و مقدمات انجام شده برای برگزاری این یادواره ارائه نمود . وی گفت : در جنب مکان برگزاری این یادواره در پادگان امام حسین (ع) نمایشگاه اقتصاد مقاومتی نیز برگزار خواهد شد .

 سردار محمدی مسئول سازمان بسیج عشایری کشور نیز گفت : به فرموده امام خمینی (ره) صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است و چه درسی بهتر از درس ایثار ، جهاد ، مقاومت و شهادت که صدا و سیما می تواند به مخاطبینش ارائه نماید.

 عاطفی مدیر روابط عمومی بسیج سازمان صدا و سیما نیز از هماهنگی های به عمل آمده با شبکه های سراسری صدا و سیما برای پوشش این یادواره خبر داد و افزود : مستندی از برگزاری این یادواره تولید خواهد شد .