جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهرداری خرم آباد با صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهرداری خرم آباد با صدا و سیمای مرکز لرستان

جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهرداری خرم آباد با صدا و سیمای مرکز لرستان

جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهرداری خرم آباد با صدا و سیمای مرکز لرستان به میزبانی شبکه افلاک تشکیل شد.

در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان از آمادگی شبکه افلاک برای تعامل و همکاری بیشتر در همه زمینه ها با مدیریت شهری خرم آباد خبر داد و افزود : با همکاری بین شهرداری ، میراث فرهنگی و صدا و سیمای لرستان باعث شد که خرم آباد از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شود.

بازوند افزود : رادیوی لرستان 5150 دقیقه ، سیمای افلاک 3560 دقیقه و 800 مورد زیرنویس و خبر لرستان نیز با پخش 200 دقیقه گزارش و ارتباط زنده خبری با موضوع گردشگری و نوروز ، نقش بارزی در جذب گردشگران و حضور آنها در استان داشته است.

دریکوند رییس شورای شهر خرم آباد نیز ضمن تشکر از اقدامات صدا و سیمای لرستان در معرفی استان و شهر خرم آباد برای جذب گردشگران و تبیین حقوق شهروندی ، از کمبود زیر ساخت های شهری خرم آباد گفت : امکانات  موجود مربوط به جمعیت 200 هزار نفری است در حالیکه جمعیت کنونی شهر خرم آباد 500 هزار نفر است.

وی افزود : برنامه 5 ساله شهر خرم آباد با افق 20 ساله تدوین و به شهرداری ابلاغ شده است . رشیدی شهردار خرم آباد نیز ضمن تاکید براطلاع رسانی دقیق خدمات و اقدامات به مردم از نقش صدا و سیمای لرستان در این خصوص تقدیر و تشکر کرد.