رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

جنگ آمریکا با ایران نه بر سر مسئله هسته‌ای بلکه بر سر دین است - نمایش محتوای خبر

 

 

جنگ آمریکا با ایران نه بر سر مسئله هسته‌ای بلکه بر سر دین است

جنگ آمریکا با ایران نه بر سر مسئله هسته‌ای بلکه بر سر دین است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: جنگ آمریکا با ایران نه بر سر مسئله هسته‌ای بلکه بر سر دین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی در مراسم افتتاح انتشارات و کتاب‌فروشی ستارگان آسمان که در خرم‌آباد برگزار شد، با بیان اینکه خلأ کتاب‌فروشی در استان احساس می‌شود، پرهزینه‌بودن و عدم دسترسی آسان به کتاب را از عوامل پایین بودن سرانه مطالعه کتاب در استان دانست و اظهار داشت: کتاب‌فروشی می‌تواند محلی برای عرضه کتب موردنیاز مدیران گروه باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه امیدواریم موضوع عدم دسترسی آسان به کتاب را در قالب افتتاح کتابخانه‌ها رفع کنیم، عنوان کرد: این کتابخانه در قالب یک اتاق فکر و در دو جنبه حوزه و دانشگاه کنترل می‌شود.

کشکولی بابیان اینکه جنگ آمریکا با ایران نه بر سر مسئله هسته‌ای بلکه بر سر دین است، تصریح کرد: آمریکا بعد از 11 سپتامبر 9 جنگ را به راه انداخت اما در همه این جنگ‌ها با شکست مواجه شد.

وی بابیان اینکه آمریکا دست از جنگ با ایران برنمی‌دارد و دشمنی او با ایران تمام‌نشدنی است، خاطرنشان کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری می‌خواهند نباید هیچ خلائی در پاسداری از دین و انقلاب اسلامی وجود داشته باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: باید به مذاکرات هسته‌ای به‌طور فرایندی نگاه کنیم. قدرت دفاعی ایران در عرصه امنیتی و نظامی، آمریکا را وادار به اعتراف به ناکامی کرده است.