رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

جوانان امروز باید در عرصه علم و فناوری تلاش کنند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

جوانان امروز باید در عرصه علم و فناوری تلاش کنند‌

جوانان امروز باید در عرصه علم و فناوری تلاش کنند‌

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام‌نور لرستان گفت: ‌جوانان امروز باید در عرصه علم و فناوری و تولید علم مطابق با ‌مطالبات رهبر انقلاب حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید‌محسن‌ موسوی در جشن دانش‌آموختگان دانشگاه پیام‌نور لرستان با اشاره به سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: 22 بهمن یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان انقلاب است که با همت و یک‌دلی و پیروی از رهبری آگاه توانستند با مبارزات خود رژیم شاهنشاهی را سرنگون کنند و نظامی بر پایه ارزش‌ها بنا کنند.

وی با بیان اینکه جوانان امروز باید در عرصه علم و فناوری تلاش کنند و ‌‌به سمت تولید علم مطابق با ‌مطالبات رهبر انقلاب حرکت کنند، اظهار داشت:‌ در‌جا زدن باعث عقب‌افتادگی کشور می‌شود.

موسوی به شهیدان هسته‌ایی و عرصه علم و دانش نیز اشاره کرد و گفت: باید از خون شهدا برای همیشه پاسداری شود و وظیفه جامعه دانشگاهی است که خود را مدیون شهدا بدانند و با تولید علم و دانش راه شهدای عرصه علم را که برای ما مایه افتخار هستند، ادامه دهند.

وی یادآور شد: فارغ‌التحصیل شدن به معنای کنار گذاشتن درس و علم نیست، بلکه مرحله جدیدی است که فارغ‌التحصیلان باید به آن ورود پیدا کنند و علم را در جامعه نشر دهند.