جهش تولید | شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹

حجم پرونده‌های قاچاق در بخش بهداشتی بسیار بالا است - نمایش محتوای خبر

 

 

حجم پرونده‌های قاچاق در بخش بهداشتی بسیار بالا است

حجم پرونده‌های قاچاق در بخش بهداشتی بسیار بالا است

وزیر دادگستری گفت: امسال به اندازه نیمی از روسای شعب تعزیرات حکومتی در این سازمان نیرو جذب می‌شود و در سال آینده نیز این برنامه اجرا می‌شود، به عبارتی طی دو سال به اندازه روسای شعب حال حاضر نیرو جذب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در نشست با قضات و کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی استان لرستان نقش تعزیرات حکومتی را در زندگی مردم بسیار تعیین کننده دانست و اظهار داشت: تعزیرات در تامین آرامش و اطمینان خاطر مردم نقش به سزایی دارد کما اینکه اطمینان و آرامش خاطر مردم در گرو مسائل خرد و کوچک اقتصادی است.

وی افزود: در راستای کاهش بار مسئولیتی تعزیرات، امسال به اندازه نیمی از روسای شعب تعزیرات حکومتی در این سازمان نیرو جذب می‌شود و در سال آینده نیز این برنامه اجرا می‌شود، به عبارتی طی دو سال به اندازه روسای شعب حال حاضر نیرو جذب می‌شود.

وزیر دادگستری با اشاره به افزایش وظایف تعزیرات حکومتی در برنامه ششم توسعه عنوان کرد: البته در برنامه ششم توسعه، میزان مسئولیت‌ها و وظایف سازمان تعزیرات حکومتی افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: بنا شده که در راستای جرم زدایی توسط ریاست قوه قضائیه برخی از جرمها به عنوان تخلف تغییر یابند تا رسیدگی به این تخلفات به سازمان تعزیزات محول شود.

پور محمدی با اشاره به اینکه با نیروی انتظامی توافق شده تا پلیس برای کمک به تعزیرات استفاده شود خاطرنشان کرد: دولت نسبت به حقوق مردم حساس است و اجازه تعدی و بی‌توجهی به حقوق مردم را نمی‌دهد.

وی با اشاره به بالابودن پرونده‌های قاچاق بیان کرد: حجم پرونده‌های قاچاق به ویژه در بخش پرونده‌های بهداشتی بسیار بالاست.