جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان عمران شهرداری بروجرد قرار دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان عمران شهرداری بروجرد قرار دارد

حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی در دستور کار سازمان عمران شهرداری بروجرد قرار دارد

مهدی زندی امروز در گفت‏‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: حرکت در این راستا موجب می‏‌شود، این سازمان فعالیت‏‌های عمرانی را با هزینه کم و در عین حال با کیفیت بالا اجرایی کند.

وی ادامه داد: این سازمان می‏‌کوشد با تهیه برخی مواد مورد نیاز فعالیت‏‌های عمرانی نظیر مصالح و بیس آسفالت مورد نیاز در کاهش هزینه‌‏های تمام شده، شهرداری سهیم باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه پروژه‏‌هایی مانند کف‌پوش و بتن‌ریزی آسفالت معابر در دستور کار این سازمان قرار دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر کف‌پوش خیابان‏‌های صفا، اوستا، جانبازان، چمران، شهرک اندیشه و بلوار امام در حال اجرا است.  

زندی با اشاره به اینکه پروژه جدول‏‌گذاری شهرک غرب مراحل پایانی خود را طی می‏‌کند، تاکید کرد: تسطیح رگلاژ خیابان‏‌های اصلی شهرک غرب انجام شده و تنها زیرسازی و آسفالت آن باقی مانده است.

وی یادآور شد: پروژه بتن‌ریزی شهرک امام(ره) در حال اجرا بوده و از سویی پروژه جدول‌گذاری بلوار جدید پیامبر اعظم(ص) به عنوان یکی دیگر از پروژه‏‌های این سازمان انجام شده است.

سرپرست سازمان عمران شهرداری بروجرد با اشاره به اینکه اجرای طرح جدید میدان نواب در دستور کار این سازمان قرار دارد، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح از جمله مصوبات شورای ترافیک استان است که سازمان عمران با اجرای میدان اصلی به عنوان بخشی از پروژه، در حال اجرای حاشیه‏‌های میدان است.

زندی با اشاره به ضرورت ایجاد تغییرات لازم در این میدان به واسطه تسهیل در گردش دور میدان، مباحث ترافیکی، رفت و آمد شهروندان و ... افزود: در این طرح جدید ورود و خروج به میدان آسان‏‌تر شده و مشکلات ترافیکی آن نیز رفع می‏‌شود.

وی عنوان کرد: به منظور تامین رفاه ساکنان شهرک مخابرات و پردیس طرح دوربرگردان جاده روبه‌روی شرکت داملران این شهرستان در آینده‌‏ای نزدیک اجرایی می‏‌شود.

سرپرست سازمان عمران شهرداری بروجرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر حجم 60 تا 70 درصدی بتن‏‌های مورد نیاز به منظور بازسازی و احداث جداول شهری توسط شهرداری و این سازمان خریداری می‌شود.

زندی اضافه کرد: در صورت خرید یک دستگاه جدول‌زن دیگر این سازمان در تولید این محصول به خودکفایی رسیده و می‏‌تواند مازاد تولیدات خود را به فروش برساند.