سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

حضور استاندار لرستان در پشت صحنه سریال نزدیکی های بهشت - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور استاندار لرستان در پشت صحنه سریال نزدیکی های بهشت

حضور استاندار لرستان در پشت صحنه سریال نزدیکی های بهشت

خادمی استاندار لرستان با حضور در پشت صحنه سریال نزدیکی های بهشت از نزدیک در جریان روند تولید این سریال تلویزیونی شبکه افلاک قرار گرفت.

در این بازدید که فرماندار خرم آباد و مدیران صدا و سیمای مرکز لرستان نیز حضور داشتند ، استاندار لرستان با تشکر از مدیرکل و عوامل این سریال ، خواستار معرفی بیشتر توانمندیهای لرستان برای سرمایه گذاران ، گردشگران ، دولتمردان و سیاستگذاران کشور شد.

 خادمی افزود: بایستی تلاش کنیم که استعداد ها و امکانات استان را شناسایی و به کار آفرینان و سرمایه گذاران معرفی کنیم تا با ایجاد اشتغال با بیکاری جوانان لرستان که یکی از معضلات مهم استان است مقابله نماییم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز گفت : سریال نزدیکی های بهشت در 13 قسمت 40 دقیقه ای با موضوع اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری در لرستان ساخته می شود.

بازوند گفت : این سریال بر اساس طرحی از سعید دولت خوانی و به نویسندگی ابوالفضل آهنچیان و با کارگردانی حسن هدایت با ملودرام اجتماعی و برگرفته از موضوعات اخلاقی ، اقتصادی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ساخته خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان اضافه کرد : در این سریال بازیگران شناخته شده ای همچون سیامک اطلسی ، کاظم هژیر نژاد ، جمشید شاه محمدی ، زهرا سعیدی ، هستی فرهی و مریم عبدلی در کنار بازیگران محلی ایفای نقش می کنند.