رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

حضور رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در صدا وسیمای مرکزلرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در صدا وسیمای مرکزلرستان

حضور رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در صدا وسیمای مرکزلرستان

حضور رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در صدا وسیمای مرکزلرستان

فروغی رئیس مرکزبسیج رسانه ملی در سفر به استان لرستان علاوه بر دیدار با مدیران و همکاران بسیجی صدا و سیمای مرکز لرستان با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، دراین دیدار سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با اعلام رضایت از برنامه های شبکه افلاک ، اعتماد 80 درصدی مردم به برنامه های صدا و سیمای لرستان را فرصتی طلایی برای تبیین برنامه های فرهنگی و دستاورد های بسیج دانست وافزود : باید از این ظرفیت کمال استفاده را در جهت ترویج روحیه بسیجی انجام دهیم.

رئیس مرکز بسیج صدا وسیما نیز در این نشست با تاکید بر این نکته که پیشرفت وقدرت نظام مقدس جمهوری اسلانی مدیون تفکر بسیجی است گفت : هر جا رسانه ملی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی وارد میدان شده ، همه قدرت ها مبهوت ومقهور انقلاب اسلامی شده اند.

فروغی در دیدار با کارکنان بسیجی مرکزلرستان ارتقاء بینش وبصیرت کارکنان صدا و سیما ، تولید برنامه های فاخر برای عمق بخشیدن به فرهنگ وتفکربسیجی وتوجه به شبکه بسیج را از ماموریت های جدید رسانه ملی برشمردو افزود : بسیج رسانه ملی نقطه پیوند دو بازوی قدرتمند نظامی و فرهنگی بسیج مستضعفین میباشد.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز در این دیدار با اشاره به تقابل 260 شبکه فارسی زبان نظام سلطه برای براندازی نظام اسلامی گفت : این شبکه ها دین ، فرهنگ ، اعتقادات وکلیت نظام اسلامی را هدف قرار داده اند و کارکنان بسیجی رسانه ملی به عنوان سربازان وافسران جنگ نرم بایستی با روحیه وتفکر بسیجی در مقابل این هجمه های سنگین ایستادگی نمایند.

در ادامه این مراسم از تلاش عوامل وبرنامه سازان پوشش مراسم اربعین تجلیل به عمل آمد. همچنین رئیس مرکز بسیج صدا و سیما با حضور در منزل شهید زنده سید نورخدا موسوی ضمن عیادت از ایشان از خانواده این جانباز سرافراز تجلیل نمودند.