جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

حضور مردم در عرصه اقتصادی حلال مشکلات است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم در عرصه اقتصادی حلال مشکلات است

حضور مردم در عرصه اقتصادی حلال مشکلات است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز حضور مردم در عرصه اقتصادی می‌تواند حلال مشکلات این حوزه باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، علاءالدین بروجردی عصر روز چهارشنبه در آئین بهره‌برداری از مدرسه خیرساز 12 کلاسه این شهرستان اظهار داشت: این مدرسه با آخرین استانداردهای نوین دنیا درزمینهٔ احداث فضاهای  آموزشی ساخته‌شده است.

وی مدارس را منشأ تحولات امروز و فردای کشور خواند و افزود: جایگاه مدرسه تقویت بخش نظم در جامعه و ارتقاء فرهنگ‌های مختلف نظیر فرهنگ زیست‌محیطی است بنابراین معلمان نیز در این زمینه باید با تلاش و پشتکار منشأ اثرات تربیتی مطلوبی در دانش آموزان باشند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به وضعیت بحران و ناامنی فراگیر در منطقه عنوان کرد: در چنین شرایطی امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران از نعمات الهی است چراکه بدون وجود امنیت نمی‌توان در هیچ عرصه‌ای گام برداشت.

وی تلاش خیرین مدرسه‌ساز را در ادامه حلقه‌های متعدد گذشته مثبت ارزیابی و بیان کرد: استمرار این حرکت توسط خیرین مدرسه‌ساز در آینده نیز می‌تواند هم‌راستا با خدمات دولت درزمینهٔ احداث فضاهای آموزشی به توسعه فضاهای آموزشی بینجامد.

بروجردی حضور مردم در عرصه‌های مختلف را منشأ اثر برشمرد و گفت: اگر نبود حضور مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در غالب بسیج سرنوشت جنگ این‌گونه نمی‌شد و امروز نیز حضور مردم  در عرصه اقتصادی می‌تواند حلال مشکلات در این حوزه باشد.

وی تصریح کرد: امروز دولت از حضور مردم در عرصه‌های مختلف استقبال می‌کند چراکه باید از طریق حضور فعال مردم و سرمایه‌گذاران در عرصه اقتصادی مشکلات این حوزه را رفع کرد.