رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

حضور مردم نشانه بصیرت و موقعیت‌شناسی آنهاست - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم نشانه بصیرت و موقعیت‌شناسی آنهاست

حضور مردم نشانه بصیرت و موقعیت‌شناسی آنهاست

فرماندار الیگودرز گفت: حضور معنادار ملت ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن نشانه بصیرت و موقعیت‌شناسی آنها از شرایط موجود است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ولی‌الله میرزایی پنج‌شنبه شب در جمع مسئولان الیگودرزی از حضور مردم الیگودرز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد و اظهار داشت: بی‌شک این حضور نشانه ارادت مردم این شهرستان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) است که با هدف بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب صورت گرفت.

وی به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود: بهترین شکرگزاری به درگاه خداوند متعال تکریم ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که از آن جمله می‌توان به حضور گسترده مردم و مسئولان در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن اشاره کرد.

میرزایی با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن از جمله صحنه‌هایی است که مردم با جان و دل و عاشقانه در آن حضور می‌یابند، افزود: مردم الیگودرز هم امسال پرشورتر از سال‌های گذشته خالق حماسه‌ای کم نظیر بودند که نشانه بصیرت و موقعیت‌شناسی آنهاست و با این حضور معنادار به دشمن فهماندند که آموخته مکتب امام حسین (ع) هستند و 36 سال توطئه و جنگ و تحریم در عزم و اراده‌های آهنین آنها خللی ایجاد نکرده است.

فرماندار الیگودرز گفت: دشمن که از حضور ملت ایران در بزرگ‌ترین گردهمایی ملت ایران گیج و مبهوت شده است، باید به جای یاوه‌سرایی و تهدید از این حضور عبرت بگیرد و در برخورد با قدرت‌مندترین کشور خاورمیانه عاقلانه تصمیم بگیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه همان‌گونه که رئیس جمهوری بارها تاکید نموده است، خط‌مشی دولت پیروی از رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری است و یقینا این تنها راه روشن و آشکاری است که همه باید پیرو آن باشیم از تلاش تمام مدیران و اعضای ستاد برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر قدردانی کرد.