سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جمع بسیجیان مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جمع بسیجیان مرکز لرستان

حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جمع بسیجیان مرکز لرستان

 جلسه ای با حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ، مدیرکل ، قائم مقام و مسئول بسیج ، معاونین و بسیجیان صدا و سیمای لرستان در سالن جلسات مرکز لرستان تشکیل شد.

در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان طی سخنانی با اشاره به خاطرات هشت سال  دفاع مقدس گفت : در جنگ تحمیلی هشت ساله همه جهان استکبار آن زمان اعم از شرق و غرب در یک طرف و نظام مقدس جمهوری اسلامی در طرف مقابل ایستاده بود و ایران اسلامی به تنهایی با 45 کشور دنیا مقابله و به پیروزی رسید و در جنگ کنونی جبهه مقاومت با نظام سلطه که با پیروزی های بزرگی همراه بوده ، این تفکر بسیجی  است که باعث این موفقیت ها شده است . وی افزود : تفکر بسیجی در هر جا حاکم باشد با خود موفقیت و پیروزی بهمراه دارد و اکنون با فراگیر شدن این تفکر در منطقه شاهد هزیمت لشکر کفر و استکبار هستیم.

حجت الاسلام مهدوی معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالضل (ع) لرستان نیز با اشاره به وجود حلقه های صالحین در سپاه ، نماینده ولی فقیه  و امام جمعه خرم آباد را راس این تشکیلات در استان دانست و افزود : ائمه جمعه استان نیز مدیریت تربیتی شهرستانها را به عهده دارند. مهدوی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که آرمان ها و اهداف جمهوری اسلامی تنها از راه گفتمان سازی قابل دسترسی می باشد اضافه کرد : منشا این کار و اثرگذار ترین نهاد برای گفتمان سازی صدا و سیما می باشد. معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت : صدا و سیما بایستی به جامعه امید دهد و آینده درخشان کشور را ترسیم و دستاورد های انقلاب اسلامی را تبیین نماید.

 در ابتدای این جلسه احمدی قائم مقام و مسئول بسیج صدا و سیمای لرستان گزارشی از فعالیت های بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان در عرصه های مختلف ارائه نمود.