جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

حضور ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب ستودنی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب ستودنی است

حضور ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب ستودنی است

امام جمعه بروجرد گفت: ملت ایران اسلامی در برهههای حساس زمانی همواره در دفاع از انقلاب حضوری فعال در عرصهها و صحنههای نظام و انقلاب داشته و رسالت خود را به بهترین نحو ممکن اجرایی کردهاند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن ترابی ظهر امروز در دیدار مسئولان دستگاههای اجرایی به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر اظهار کرد: افتخار پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای امام راحل و ملت ایثارگر ایران در صفحات زرین تاریخ برای همیشه ثبت و ضبط شده است.

امام جمعه بروجرد حماسههای 23 تیر ماه 1377 و 9 دی ماه 1388 را نمونههایی بارز و عینی از حماسه عظیم مردمی در پشتیبانی از انقلاب دانسته و عنوان کرد: شهروندان بروجردی همچون دیگر آحاد ملت ایران امسال نیز خود را برای حضور کم نظیر و مثال‌زدنی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن آماده میکنند تا بار دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و سردمداران کفر و شرک جهانی بزنند.

ترابی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ همواره با استفاده از طرق مختلف سعی در به انفعال کشیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتهاند، ادامه داد: علیرغم حجم عظیم توطئههای صورت گرفته از سوی دشمنان، ملت ایران نشاط و پویایی خود را حفظ کرده و در برابر حجم انبوه مشکلات ایجاد شده توسط دشمنان جانانه ایستادهاند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت روحیه خدمتگزاری در میان مسئولان و اتحاد آنها با آحاد ملت گفت: مسئولان و مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید با در نظر گرفتن شرایط نسل جوان امروزی که دوران طلایی انقلاب را درک نکردهاند، نسبت به انتقال ارزشهای انقلاب به این نسل اهتمام ورزند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر اینکه قشر جوان انقلاب و ارزش‌های آن را از دریچه عملکرد مدیران رصد می‌کنند، خاطرنشان کرد: رفتار مدیران و مسئولان موجب می‌شود نسل نوجوان و جوان امروزی نسبت به آینده انقلاب امیدوار و یا از آن مایوس شوند بنابراین رفتار مسئولان نقش مهمی در استنباط آنها دارد.