سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

حضور میلیونی مردم درمراسم گرامیداشت 9دی نشانه ی بصیرت، وحدت و دشمن شناسی مردم ایران اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور میلیونی مردم درمراسم گرامیداشت 9دی نشانه ی بصیرت، وحدت و دشمن شناسی مردم ایران اسلامی است

حضور میلیونی مردم درمراسم گرامیداشت 9دی نشانه ی بصیرت، وحدت و دشمن شناسی مردم ایران اسلامی است

امام جمعه موقت خرم آباد گفت:حضور میلیونی مردم درمراسم گرامیداشت 9دی نشانه ی بصیرت، وحدت و دشمن شناسی مردم ایران اسلامی است .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،حجت الاسلام متقی نیا درخطبه های نماز جمعه که درمصلای الغدیر این شهر برگزار شد با تجلیل از حضورحماسی مردم ولایت مدار لرستان در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی گفت: این حضور پر شور و با بصیرت، بیانگرحضوری مسوولانه، مومنانه و پایبندبودن مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های والای امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام است.

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به نقشه های از پیش طراحی شده دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در فتنه سال 88 گفت: فتنه گران در این فتنه، دین واعتقادات مردم رانشانه رفته بودند اما مردم انقلابی و بابصیرت بار دیگر نقشه های شوم آنان را نقش برآب کردند و نشان دادندکه این ملت، ملتی نفوذناپذیر است.

حجت الاسلام متقی نیا در ادامه با اشاره به نقش زنان درتربیت فرزندان افزود: زنان و مادران در تربیت وشکل گیری رفتار فرزندان خود، نقش اساسی ایفا می کنند.

گرامیداشت سالگرد شهدای هویزه و درگذشت عالم ربانی مرحوم آیت الله حسینی میانجی نماینده ی سابق ولی فقیه درلرستان از دیگر موضوعاتی بود که امام جمعه موقت خرم آباد درباره آنها سخن گفت.