رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن امنیت پایدار جمهوری اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن امنیت پایدار جمهوری اسلامی است

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن امنیت پایدار جمهوری اسلامی است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: حضور پرشورمردم در انتخابات ضامن امنیت و پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار سرتیپ پاسدار عباد الله عبداللهی ظهر امروز در جمع خبرنگارانن حضور پرشور مردم درانتخابات را ضامن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهارداشت: ملت دلسوز ایران درتمام دوران پشتیبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بوده‌اند که این از نعمت های بزرگ الهی است.

وی به اشاره به حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی افزود: مردم ایران همیشه در صحنه‌های مختلف انقلاب حضوری موثر داشته و در این دوره از انتخابات نیز همانند گذشته حضوری موفق وپرشور دارند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) عنوان کرد: انتظار می‌رود مسئولان و دست اندرکاران کشور قدردان این نعمت بزرگ الهی باشند و مشکلات اساسی و به حق مردم از جمله کار واشتغال جوانان را با برنامه‌ریزی صحیح، اثرگذار و ایجاد بستر مناسب حل کنند.

وی بیان کرد: امیدواریم هرکدام از کاندیداهای انتخابات شده درصورت انتخاب به وعده‌هایی که به مردم داده شده پایبند باشند تا همگی شرمنده مردم عزیز ایران اسلامی نباشیم.