جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

حضور 14 عنوان فیلم تولیدی هنرمندان بروجردی در جشنواره منطقه‌ای ژیار - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 14 عنوان فیلم تولیدی هنرمندان بروجردی در جشنواره منطقه‌ای ژیار

حضور 14 عنوان فیلم تولیدی هنرمندان بروجردی در جشنواره منطقه‌ای ژیار

مسئول انجمن سینمای جوان بروجرد گفت: 14 عنوان فیلم تولیدی سینمای جوان شهرستان بروجرد به منظور شرکت در بخش مسابقه به دبیرخانه نهمین جشنواره منطقه‌ای ژیار در استان کردستان ارسال شد.

رضا میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد با اعلام این خبر اظهار کرد: این چهارده عنوان فیلم در موضوعات مختلف ساخته هنرمندان سینمای جوان بروجرد است که در بخش فیلم این جشنواره شرکت کرده است.

وی با اشاره به موضوع برگزاری این جشنواره عنوان کرد: این جشنواره در بخش‌های مختلف فرهنگ بومی، فولکور، آداب و رسوم، هنر، آیین‌ها و مناسک با حضور استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان و آذربایجان برگزار می‌شود.

مسئول انجمن سینمای جوان بروجرد در ادامه تشریح کرد: این عناوین در بخش فیلم عبارتند از فیلم‌های داستانی جامه دران و چهره آشنا ساخته حسین شریعتمداری و در بخش مستند مستندهای زنج و قرقره ساخته شمیلا روزبهانی، مستند داستانی آوای ماشته ساخته مونا بنفشی، لاله جین ساخته لیلا وصله زن، رد پای سوزن ساخته علی بهنیا، بوستان نقش ساخته فهیمه کاظمی، دیاردستان ساخته منصوره باجلان، قرچی‌گری ساخته لیلا گنج‌دست، داس ساخته رضا یوسفی و مستند انگشتری مقدس ساخته رضا یوسفی.

میرزایی در ادامه خاطرنشان کرد: در بخش نماهنگ، ساخته محمد شاهرخ‌نیا با عنوان روزگار ماتم و در بخش داستانی زو ساخته پریسا زیار و جاده استجابت ساخته رضا یوسفی در این جشنواره شرکت کرده‌اند.

وی یادآور شد: این جشنواره از 29 تا 31 فروردین ماه سال آینده در شهرستان بانه استان کردستان با شرکت هنرمندانی از سراسر کشور برگزار می‌شود.