سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حفظ انقلاب اسلامی با بی‌اعتمادی به دشمن و توجه به مردم میسر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ انقلاب اسلامی با بی‌اعتمادی به دشمن و توجه به مردم میسر می‌شود

حفظ انقلاب اسلامی با بی‌اعتمادی به دشمن و توجه به مردم میسر می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اطمینان داریم که حفظ انقلاب اسلامی با بی‌اعتمادی به دشمن و توجه به مردم میسر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه  در مراسم افتتاح گازرسانی به 150 روستای استان که در روستای رباط خرم‌آباد برگزار شد ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است بنابراین نباید دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم و کنار بگذاریم.

وی گاز رسانی به مناطق شهری و روستایی را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و افزود: مایه افتخار و مباهات است که در کل کشور و به ویژه استان لرستان گازرسانی انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز لرستان، عنوان کرد: با توجه به کوهستانی بودن لرستان در بحث گازرسانی در استان کار جهادی انجام گرفته است و امروز بسیاری از روستاها از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی به وضعیت گازرسانی در نقاط مختلف استان اشاره و بیان کرد: اقتصاد مقاومتی بدین معناست که بتوانیم از توان مهندسان داخلی استفاده کنیم که پس از انقلاب نیز در بحث گازرسانی اقدام بسیار بزرگی اتفاق افتاد و از توان نیروهای داخلی استفاده شده است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی پس از انقلاب گفت:  دستاوردهای انقلاب عظیم است و امروز اسلام به عنوان یک قدرت تعیین کننده در جهان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد: امروز قدرت اسلام در دنیا به نمایش گذاشته شده است و ایران اسلامی به یک قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهارداشت: اینکه کشور ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای و جهانی مطرح شده است نه به خاطر داشتن سلاح و تجهیزات نظامی است بلکه تبدیل شدن ایران به قدرت جهانی به دلیل داشتن رهبری آگاه، مقتدر، با بصیرت و هوشیار و داشتن ملتی هوشیار و با بصیرت است.

وی افزود: گاز برخی از کشورهای کوچک با اشاره استکبار جهانی قطع می‌شود اما مردم ایران حرفشان این است که ما با صرفه‌جویی عزت خود را حفظ می‌کنیم؛ وقتی کشوری یک قرار داد را یک طرفه لغو می‌کند ملت ایران می‌گوید ما با صرفه‌جویی و مدیریت در مصرف اجازه نمی‌دهیم دشمن سوء استفاده کند.

آیت الله میرعمادی همراهی مردم با دولت و خدمات رسانی دولت به مردم را نشانه اقتار کشور دانست و عنوان کرد: تا زمانی که ملت و دولت در کنار هم باشند قدرت و استقلال به وجود می‌آید.

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه قدردانی مردم از دولت دانست و بیان کرد: اطمینان داریم که حفظ انقلاب اسلامی به بی‌اعتمادی به دشمن و توجه به مردم است.