جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند

حماسه‌ حضور میلیونی؛ ملت ایران "گزینه‌های روی میز" خود را به رخ "شیطان بزرگ" کشاند

امسال باز هم خیابان‌ها و معابر سطح کشور در ۲۲ بهمن شاهد حضوری میلیونی و حماسه‌ای از جنس حضور در صحنه‌ انقلاب اسلامی بود؛ امروز ملت ایران آمدند تا با جلوه‌ای از حضور میلیونی خود مشتی بر دهان یاوه‌گویی دشمنان بکوبند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم گروه استان‌ها، امسال هم خیابان‌ها و معابر سطح کشور در 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضوری میلیونی و حماسه‌ای از جنس حضور میلیونی ملت ایران در صحنه‌های انقلاب اسلامی بود.

ملت ایران امروز آمدند تا با حضور پیام‌آفرین خود، مؤلفه‌های منطقی و قدرت نرم و گزینه‌های روی میز خود را به رخ دشمن به‌ویژه آمریکای جنایتکار کشانده و نشان دهند که در مسیر پیشرفت و تعالی، هیچگاه خسته نشده و همیشه آماده رزم در عرصه‌های مختلف جهادی و جبهه‌های جنگ نرم دشمن و مقاومت اقتصادی هستند.

مردم سراسر کشور امروز با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با نمایش وحدت و همبستگی ملی؛ وحدت، همدلی و عشق به آرمان‌ها و ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی را ترسیم کردند.

ملت انقلابی ایران امروز هماهنگ با یکدیگر در سراسر کشور با سردادن شعار‌هایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر آل‌سعود و داعش"، "حزب فقط حزب علی  رهبر فقط سید علی"، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، ولایت و مقام معظم رهبری بیعت کرده و با ندای "لبیک یا خامنه‌ای" خواب دشمنان را آشفته کردند.