جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

خدارحم بابایی مدیر جدید ارشاد دلفان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خدارحم بابایی مدیر جدید ارشاد دلفان شد

خدارحم بابایی مدیر جدید ارشاد دلفان شد

طی مراسمی با حضور مجید سوری معاون مالی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خدارخم بابایی به عنوان مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد دلفان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دلفان، طی مراسمی با حضور مجید سوری معاون مالی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خدارخم بابایی به عنوان مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد دلفان معرفی شد.

این مراسم با حضور مجید سوری معاون اداری مالی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و کارمندان اداره ارشاد و جمعی از هنرمندان شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی نورآباد برگزار شد.

مجید سوری معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای مدیر جدید از وی خواست تا با پرهیز از سیاسی کاری از دخالت دادن سیاست در هنر خودداری کند.

خدارحم بابایی مدیر جدید فرهنگ و ارشاد شهرستان دلفان در ادامه ضمن تایید عدم سیاسی کاری و دخالت ندادن سیاست در فرهنگ بر استفاده از همه ظرفیت‌های اداره، کارمندان و هنرمندان این شهرستان، جهت ارتقاء فرهنگ و هنر دلفان تاکید کرد.

وی ضمن تشکر از اعتماد مدیرکل و سایر مسئولان در واگذاری این مسئولیت، بر حمایت از هنرمندان شهرستان، کار فرهنگی و اجرای سیاست‌های وزارت ارشاد و اداره‌کل ارشاد استان لرستان تاکید کرد.