رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

خدمات‎دهی 285 گشت خودرویی در ایام نوروز به مسافران نوروزی در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات‎دهی 285 گشت خودرویی در ایام نوروز به مسافران نوروزی در لرستان

خدمات‎دهی 285 گشت خودرویی در ایام نوروز به مسافران نوروزی در لرستان

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان گفت: 285 گشت خودرویی در ایام نوروز به مسافران نوروزی در لرستان خدماتدهی کردهاند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی احمدی تبار در جلسه ستاد خدمات سفر لرستان اظهار داشت: برای کاهش جرائم و تصادفات جلسه‏‌های متعددی با دستگاههای مربوطه برگزار شده است و نیروی انتظامی لرستان با تمام توان پای کار بوده و تا امروز هیچگونه ناامنی برای مسافران نوروزی ایجاد نشده است.

وی عنوان کرد: 137 پلیس افتخاری در ایام نوروز به کار گیری شده تا در کنار سایر نیروی انتظامی لرستان به مسافران و مردم استان خدمات ارائه دهند.

احمدی‏‌تبار با اشاره به اینکه برای روز طبعیت تدابیر خوبی از سوی نیروی انتظامی لرستان اندیشیده شده است، گفت: در حاضر 36 ایستگاه نوروزی در سطح استان لرستان توسط نیروی انتظامی دایر شده است و 285 گشت خودرویی با 110 گشت موتوری و 127 گشت پیاده در این ایام به مسافران نوروزی خدمات ارائه داده‌‏اند.

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان بیان داشت: نیروی انتظامی لرستان چهار خوابگاه در شهرستان خرم‏‌آباد دارد که ظرفیت اسکان 700 نفر طی 48 ساعت را دارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با اقدامات شبانهروزی نیروی انتظامی لرستان میزان جرائم در سطح این استان از 28 اسفند تا هشتم فروردین امسال بیش از 32 درصد کاهش داشته است.