رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

خدمات‎دهی 768 امدادگر جوان به مسافران نوروزی در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات‎دهی 768 امدادگر جوان به مسافران نوروزی در لرستان

خدمات‎دهی 768 امدادگر جوان به مسافران نوروزی در لرستان

معاون جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: 768 عضو جوان امداد و نجات هلال‌احمر لرستان در سطح استان لرستان به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‏‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مژگان حجاریان در جلسه ستاد خدمات سفر استان لرستان اظهار داشت: 768 عضو جوان امداد و نجات هلال‌احمر لرستان در سطح استان لرستان به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‏‌دهند.

وی گفت: پست امداد و نجات در ایام نوروز امسال در سطح ورودی و خروجی شهرهای استان لرستان دایر شده است که علاوه بر آن 26 پست سیار با حضور جوانان امدادگر با دوچرخه و به صورت پیاده خدمات امدادی را به مسافران نوروزی ارائه می‏‌دهند.

حجاریان یادآور شد: 15 خیمه نماز در کنار 15 پست جمعیت هلال‌احمر دایر شده که تاکنون بیش از 24 هزار نفر در این خیمه‏‌ها نماز برپا کرده‏‌اند.

این مسئول یادآور شد: 15 فضای دوست‌دار کودک در کنار چادرهای جمعیت هلال‌احمر ایجاد شده که تاکنون 10 هزار و 700 نفر به این فضاها مراجعه کرده‏‌اند.

وی متذکر شد: شعار امسال ما، بی‌گدار به جاده نزنید است، از این رو اقداماتی در این زمینه صورت گرفته و بروشورهایی در بین مسافران نوروزی توزیع شده است.

معاون جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان ادامه داد: 141 هزار نفر به پستهای جمعیت هلال‌احمر لرستان مراجعه کرده‏ و 300 نفر در چادرهای هلال‌احمر اسکان یافتهاند.