جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

خدمت صادقانه و تبعیت از ولایت، مهمترین ویژگی شهیدان رجایی و باهنر - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمت صادقانه و تبعیت از ولایت، مهمترین ویژگی شهیدان رجایی و باهنر

خدمت صادقانه و تبعیت از ولایت، مهمترین ویژگی شهیدان رجایی و باهنر

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، حجت الاسلام و المسلمین میر عمادی در جمع نمازگزاران در مصلای الغدیر خرم آباد با گرامیداشت هفته دولت گفت: دورانِ خدمتی شهیدان رجایی و باهنر، دوره درخشانِ خدمت به مردم بوده و دولتمردان باید از آنها، درس و الگو بگیرند.

امام جمعه خرم آباد اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی را مهمترین وظیفه دولت دانست و افزود: مسئولان باید با تلاش شبانه روزی و به کارگیری تمامی ظرفیت ها و احیای واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال و با رونق تولید، زمینه توسعه همه جانبه استان را فراهم کنند ..

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه بنیانگذار تروریسم، استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار است گفت: اگر دنیا بخواهد با تروریسم مبارزه کند، بایستی واشنگتن را وادار کند که دست ازحمایت از تروریسم بردارد وگرنه همین روال ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی با اشاره به 10 شهریور روز بانکداری اسلامی، اظهار کرد: خوشبختانه اقداماتی در جهت بانکداری اسلامی،که همان بانکداری بدون ربا هست، انجام گرفته امابرای اینکه تولید در جامعه رونق پیدا کند، باید سود بانکی کم شود و نقدینگی ها به سمت تولید و اشتغال هدایت شوند.

وی با قدردانی از ورزشکاران و مدال آوران المپیک ریو گفت: آنها پرچمداران اخلاق و مدافعان ارزشها هستند و تازمانی که حجاب اسلامی و اخلاق خود را حفظ کنند در بین مردم محبوب هستند .