رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

خرم‌آباد قهرمان کشتی قهرمانی نوجوانان لرستان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خرم‌آباد قهرمان کشتی قهرمانی نوجوانان لرستان شد

خرم‌آباد قهرمان کشتی قهرمانی نوجوانان لرستان شد

مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان لرستان به میزبانی پلدختر با قهرمانی خرم‌آباد به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، مسابقات انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان استان لرستان به میزبانی شهرستان پلدختر روزهای پنج‌شنبه و جمعه 14 و 15 آبان در سالن شهید نعمتی پلدختر برگزار شد.

این دوره از مسابقات نوجوانان جهت شناخت کشتی‌گیران برتر و اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد.

این مسابقات با حضور تیم‌های خرم‌آباد، پلدختر، دورود، کوهدشت، معمولان، نورآباد حضور داشتند.

تیم‌های خرم‌آباد، کوهدشت و پلدختر به ترتیب مقام‌های اول تا سوم، استان را به دست آوردند در ابتدای مسابقات امروز که با حضور، نورادلدین درمنان فرماندار شهرستان پلدختر، علیرضا کائیدی رئیس اداره ورزش پلدختر، عزیز عزیزپور رئیس هیئت کشتی استان لرستان و مدیران شهرستانی برگزار شد.

علیرضا کائیدی رئیس اداره ورزش پلدختر ضمن خیر مقدم به ورزشکاران و تیم‌های شرکت‌کننده و مسئولان حاضر در سالن مسابقات خواهان توجه به اخلاق اسلامی در بعد قهرمانی و پهلوانی شدند.

در ادامه نورالدین درمنان فرماندار شهرستان پلدختر روحیه نشاط، خودباوری و اعتماد به نفس را از شاخص‌های مهم ورزشکاران دانست و نوجوانان کشتی‌گیر را سرمایه‌های دراز مدت ورزش کشور دانست و خواهان توجه ورزشکاران به علوم و فنون روز ورزش شده و آنها را پرچم‌دار توانمندی ایران اسلامی در میادین ورزشی دانستند.

اسامی نفرات برتر وزن‌های مختلف کشتی نوجوانان استان جهت ترکیب تیم منتخب استان به شرح ذیل است، نفرات برتر در وزن 42 کیلوگرم علی فلاح‌وند از خرم‌آباد، 46 کیلوگرم محمد مهرابی از پلدختر، 50 کیلوگرم محمد دانیالی از پلدختر، 54 کیلوگرم امیر مغازی از خرم‌آباد، 58 کیلوگرم سیدرضا شکربیگی از کوهدشت، 63 کیلوگرم حسین ولی‌نیا از کوهدشت، 69 کیلوگرم رضا ایمانی از پلدختر، 76 کیلوگرم سینا نوریانی از کوهدشت، هشت کیلوگرم سبحان حسنوند از خرم‌آباد، 100 کیلوگرم رضا کشوری از خرم‌آباد در رده تیمی خرم‌آباد با 91 امتیاز مقام اول، کوهدشت با 85 امتیاز دوم و پلدختر با 72 امتیاز سوم شدند.