جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

خطیب جمعه خرم آباد؛ معیشت مردم از دغدغه های مهم رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب جمعه خرم آباد؛ معیشت مردم از دغدغه های مهم رهبری است

خطیب جمعه خرم آباد؛ معیشت مردم از دغدغه های مهم رهبری است

خطیب جمعه خرم آباد گفت: معیشت مردم یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام قاسم متقی نیا با بیان اینکه یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب معیشت مردم است افزود: توصیه همیشگی رهبری بر حل مشکلات معیشتی مردم و برخورد با موارد تخلف است.

امام جمعه موقت خرم آباد با بیان اینکه نیاز یک جامعه انقلابی مبارزه دائمی با فساد و اشرافی گری است گفت: مردم از مسئولان توقع دارند قاطعانه با سوءاستفاده کنندگان از بیت المال برخورد کنند.

حجت السلام متقی نیا با اشاره به دریافت حقوق های غیرمتعارف برخی مدیران افزود: باید با مسئولانی که برخلاف قانون در چند سال اخیر در شرکت های مختلف دریافتی های کلانی داشته اند برخورد و اموال به بیت المال برگردانده شود.

خطیب جمعه خرم آباد امربه معروف و نهی از منکر را وظیفه ذاتی تریبون نماز جمعه دانست و گفت: مواردی که از تریبون نماز جمعه تذکر داده می شود فراتر از وابستگی های حزبی و جناحی است.

حجت السلام متقی نیا با بیان اینکه مبارزه با فساد باید فراگیر شود افزود: برخی مصوبه ها به گونه ای است که به افراد متمکن سود بیشتری می رساند و این مصوبه ها باید اصلاح و یا لغو شوند.

امام جمعه موقت خرم آباد همچنین با اشاره به لزوم توجه مسئولان به معضل بیکاری در استان گفت: حمایت از صنایع کوچک و احیا آنان تا حدود زیادی می تواند به ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری کمک کند.