رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

خیبر خرم‌آباد در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز مغلوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خیبر خرم‌آباد در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز مغلوب شد

خیبر خرم‌آباد در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز مغلوب شد

خیبر خرم‌آباد در شانزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ دسته یک، در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز با نتیجه 2 بر یک، مغلوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، در شانزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم خیبر خرم‌آباد در یک بازی خانگی، با نتیجه 2 بر یک در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز مغلوب شد.

این دیدار از  ساعت 14:30 روز دوشنبه با سوت حسین زرگر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد آغاز شد که گل‌های بازی در نیمه دوم به ثمر رسید، خیبر خرم‌آباد بازی سختی مقابل فجر سپاسی صدرنشین داشت زیرا فجر سپاسی صاحب بهترین خط دفاعی در بین تیم‌های حاضر در لیگ است.

تک‌گل تیم خیبر در دقیقه 54، توسط محمود قائد رحمت به ثمر رسید و دروازه تیم خیبر با گل احمدعبدالله‌زاده در دقیقه 49 باز شد، سپس فجر سپاسی در دقیقه 54 نیز توانست توسط ایمان باصفا از روی نقطه پنالتی دروازه خیبر را برای بار دوم باز کند و بدین شکل بازی با برتری فجر شهید سپاسی شیراز به پایان رسید.

تیم خیبر خرم‌آباد، اکنون با 15 امتیاز در رده هجدهم جدول قرار دارد اما اخیراً پرسشی که از طرف هواداران خیبر مطرح می‌شود این است که چرا خیبر خرم‌آباد در جدول رده‌بندی 15 امتیازی لحاظ می‌شود درحالی‌که این تیم 18 امتیازی است و در مصاف با آلومینیوم هرمزگان پیروز شده است، در پاسخ به این سؤال باید گفت که کمیته استیناف نتیجه دیدار خیبر خرم‌آباد با آلومینیوم هرمزگان را به سود تیم آلومینیوم هرمزگان تغییر داده است و سه امتیاز خیبر باز پس گرفته‌شده است.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد، هفته آینده، نهم آذر، خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف ایران جوان بوشهر می‌رود.