جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

خیبر خرم آباد بازهم در خانه مساوی کرد؛ تقسیم امتیار با فولاد یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

خیبر خرم آباد بازهم در خانه مساوی کرد؛ تقسیم امتیار با فولاد یزد

خیبر خرم آباد بازهم در خانه مساوی کرد؛ تقسیم امتیار با فولاد یزد

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در نخستین بازی از دور برگشت لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در مقابل فولاد یزد به نتیجه مساوی صفر بر صفر رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، تیم فوتبال خیبر خرم آباد در نخستین بازی از دور برگشت لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در مقابل فولاد یزد به نتیجه مساوی صفر-صفر رسید؛ در این دیدار که در هفته هجدهم لیگ آزادگان و از ساعت 14 روز جمعه در ورزشگاه خانگی خیبر و در حضور بیش از سه هزار تماشاگر خرم آبادی برگزار شد شاگردان داوود حق دوست به یک امتیاز این بازی قانع شدند.

تیم فوتبال خیبر در این دیدار با ترکیب علی عباس‌زاده، وحید همراز، فرزاد بهاری، محسن طرهانی، علی صدرا، امیر منصوریان، محمد بیرانوند، احمد جعفری، مسعود ستاری، حسین بهاروند و مهدی عبدی به میدان رفت و هدایت این تیم را داود حق‌دوست بر عهده داشت.

برای تیم فوتبال فولاد یزد نیز آیدین قویدل، وحید ارمی، ایمان کیانی، محمود شبان، مهران درویش، رضا طلبه، محمدحسین دهقان، علی بیک زاویه، آرش اسماعیلی، سید محمدعلی حسینی، فرشاد اسماعیل‌زاده به میدان رفت که محمود امیری هدایت این تیم را بر عهده داشت.

در این بازی که عقیل جهانبازی دارو وسط، محمدرضا طالبی و حمید نادری به عنوان کمک‌داور، میثم حیدری داور چهارم و رامین عرفانیان نیز ناظر بازی بود، مهران درویش از تیم فولاد یزد در دقیقه 85 و مهدی عبدی از تیم خیبر خرم آباد در دقیقه 90 بار کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شدند.

تیم فوتبال خیبر خرم آباد تا قبل از این دیدار از هفده بازی با 17 امتیاز در رده پانزدهم و فولاد یزد با همین تعداد بازی با 13 امتیاز در رده شانزدهم جدول هجده تیمی لیگ یک باشگاه های کشور قرار داشتند.

خیبر خرم‌آباد با این تساوی و 18  امتیاز همچنان در رده‌ پانزدهم جدول لیگ آزادگان جای گرفت، فولاد یزد هم با 16 امتیاز در رده‌ شانردهم است؛ خیبر در دومین بازی نیم‌فصل دوم لیگ دسته اول فصل روز جمعه 24 دی‌ماه میهمان پارس جنوبی جم است و فولاد هم میزبان بادران تهران است.