جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

داعش محصول کار صهیونیست‌ها و آمریکا است/ شهید کجباف مظلومانه شهید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

داعش محصول کار صهیونیست‌ها و آمریکا است/ شهید کجباف مظلومانه شهید شد

داعش محصول کار صهیونیست‌ها و آمریکا است/ شهید کجباف مظلومانه شهید شد

همسر شهید مدافع حرم هادی کجباف گفت: داعش محصول کار صهیونیست‌ها و آمریکا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، شاهزاده احمدی‌زاده همسر شهید هادی کجباف مدافع حرم صبح امروز در یادواره شهدای حرم در خرم‌آباد اظهار داشت: شهید کجباف به شکل مظلومانه و غریبانه در آن خاک افتاد و بار دیگر کربلا تکرار شد و به شهادت رسید.

وی افزود: دشمن شهید کجباف همان فرزندان یزید و معاویه بودند و همان کاری را کردند که با امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) آن انجام دادند، غریبانه در آن سرزمین به او حمله کردند و لباس‌های شهید را به غارت بردند و او را بر روی زمین کشیدند، به درختی آویزان و تیرباران کردند و سر از تنش جدا کردند، همان کاری که در کربلا صورت گرفت و بعد شهید را با خود بردند باید بدانیم که این دشمن کیست و چه قصدی دارد، باید بصیرت داشته باشیم و دوست و دشمن خود را بشناسیم.

وی عنوان کرد: داعش کسی نیست، مگر محصول کار صهیونیست‌ها و آمریکا اگر چه در تبلیغات خود می‌گویند که تروریسم و داعش و آنها را از خود جدا می‌کنند، ولی واقعیت امر این است که این‌ها مستقیم ساخته و پرداخته آمریکا و صهیونیسم است و هدف آنها ایران است. من از زبان خود شهید شنیدم که می‌گفت، ما برخی از این تروریست‌ها را که دستگیر کردیم در بازجویی‌های خود گفتند که عراق و سوریه بهانه است و هدف ما ایران است.

وی عنوان کرد: مجاهدین ما دارند با آمریکا و اسرائیل می‌جنگید من در سوریه از شهید کجباف پرسیدم که هدف شما از جنگیدن چیست، آیا برای سرزمین می‌جنگید که گفت، هدف ما جنگ با اسرائیل است، اسرائیلی که مقدسات و اعتقادات ما را هدف قرار داده و داعش را به نام دولت اسلامی علم کرده است، تا اسلام را بدنام کند.

وی افزود: این شهید در ادامه سخنان خود گفت، امروز داعشی‌ها مقدسات قبور ائمه(ع) و حرم حضرت زینب(س) را هدف قرار دادند و بعد مردم مظلوم را و اگر رزمندگان جلوی تروریست‌ها را نگیرند، یقین بدانید که باید در خیابان‌های خودمان با آنها بجنگیم و این مکر و حیله شیطان بزرگ است که همه ما این را به خوبی می‌دانیم.

وی اظهار داشت: من همسر شهید هستم، شهیدان ما مصلحت‌طلب نبودند، اگر شهیدان ما مصلحت‌طلب بودند، کشته نمی‌شدند و جای خود نشسته بودند و مصلحت را رعایت می‌کردند، جان، مال و خانواده خود را حفظ کرده بودند، ولی نه ما مصلحت را رعایت می‌کنیم و نه در لفافه سخن می‌گوییم.

این همسر شهید افزود: اگر جنگی در کشور باشد، همین بچه‌های حزب الهی وارد عمل می‌شوند و جلوی دشمن را می‌گیرند.

یادواره شهدای مدافع حرم گرامیداشت سردار شهید هادی کجباف و ماشالله شمسه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

در ادامه از خانواده‌های سردار شهید هادی کجباف و ماشالله شمسه تجلیل شد.